Halo: The Master Chief Collection به روز رسانی با پشتیبانی Steam Deck


Developer 343 Industries آپدیت جدیدی منتشر کرده است Halo: The Master Chief Collectionیکی از ویژگی های اصلی به روز رسانی جدید، پشتیبانی مناسب Steam Deck از مجموعه ای از عناوین کلاسیک Halo است.

در عین حال Halo: The Master Chief Collection مدت زیادی است که روی Steam Deck قابل پخش بوده است، اما بازی از Easy Anti-Cheat استفاده می کند که از پشتیبانی خطرناکی در رایانه های دستی بازی های رایانه ای برخوردار است و بازیکنان را از بازی چند نفره از طریق خواستگاری باز می دارد.

با این حال، با به‌روزرسانی جدید، بازیکنان می‌توانند به تمام حالت‌های مجهز به Easy Anti-Cheat، از جمله خواستگاری چند نفره و مرورگرهای بازی سفارشی دسترسی داشته باشند.

به روز رسانی های جدید فقط برای نسخه Steam موجود است Halo: The Master Chief Collectionو نسخه مایکروسافت استور بازی چنین آپدیتی ندارد. علاوه بر پشتیبانی از Steam Decks، 343 Industries سه مشکل جدید مربوط به Steam Decks را به لیست مشکلات شناخته شده بازی اضافه کرده است.

بزرگترین مشکلی که در حال حاضر شناخته شده است این است که بازیکنان Steam Deck نمی توانند حالت های Campaign Co-op یا Spartan Ops را با بازیکنان موجود در رایانه شخصی یا ایکس باکس بازی کنند و در نتیجه خطای «از دست رفتن اتصال» رخ می دهد. در حال حاضر هیچ راه حلی برای این مشکل وجود ندارد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید