halo infinite

Halo: The Endless Trademark با مخالفت Dungeon of the Endless Developer


هالو بی نهایت طی چند سال آینده، ما در خط مقدم کارهایی که 343 Industries با فرنچایز خود انجام می دهد خواهیم بود، اما البته این همه ماجرا نیست. سلام این پروژه همانطور که توسط توسعه دهندگان در آن زمان مشاهده شد. به عنوان مثال، سال گذشته مایکروسافت علائم تجاری زیر را ثبت کرد: هالو: بی پایان. با این حال، به طرز عجیبی، اکنون به نظر می رسد که برنامه مورد بحث قرار گرفته است.

همانطور که توسط [email protected] در توییتر گزارش شده است، مایکروسافت این کار را انجام داده است هالو: بی پایان این علامت تجاری توسط توسعه‌دهنده متعلق به سگا، Amplitude Studios، توسعه‌دهندگان عناوین دفاع از برج سرکش، مخالفت می‌کند. سیاه چال بی پایان Amplitude Studios احساس می کند که علائم تجاری مایکروسافت به نام های اختصاصی آنها تجاوز می کند.

Amplitude Studios تعدادی قسمت در آن توسعه داده است. بی پایان سری حاوی فضای بی پایان، افسانه بی پایان، چه زمانی فضای بی پایان 2. استودیو در حال حاضر در حال کار بر روی آن است سیاه چال بی پایان به همین ترتیب.

این موضوع برای ثبت علامت تجاری مایکروسافت باید مشخص شود، اما ممکن است این شرکت تصمیم به تغییر نام بگیرد. سلام لطفاً پروژه مورد نظر را حذف کنید تا با برنامه علامت تجاری خود مشکلی نداشته باشید.

Leaks بارها ادعا می کند که 343 Industries روی پروژه های جدید و اعلام نشده کار می کند. سلام بازی چندین آگهی شغلی در چند سال گذشته همین را نشان می دهد.

نویسنده: Shubhankar Parijat