Halo Support Studio Cert Affinity 25 شغل را کاهش می دهد


صنعت بازی تقریباً یک سال و نیم است که تحت موج بی‌امان اخراج‌های گسترده قرار دارد و هر هفته نام‌های بیشتری به فهرست رو به رشد اضافه می‌شوند. آخرین موارد اضافه شده هستند هاله بی نهایت استودیوی پشتیبانی Certain Affinity اخیرا اولین اخراج خود را در تاریخ 17 ساله خود اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت Max Hoberman در به‌روزرسانی اخیر اعلام کرد که Cere Affinity 25 نفر را اخراج می‌کند، که اکثریت کاهش‌های شغلی «تیم‌هایی که تجارت ما را اداره می‌کنند» را تحت تأثیر قرار می‌دهد. هوبرمن توضیح می‌دهد که این به دلیل بی‌میلی گسترده سرمایه‌گذاران برای تامین مالی پروژه‌های جدید، و کاهش بودجه برای پروژه‌های توسعه مشترک و حمایتی جدید “در سراسر صنعت است. این بدان معناست که سرعت قطار در حال کاهش است.

هابرمن نوشت: «عوامل متعددی باعث این تصمیم برای کاهش نیروی کار ما برای اولین بار در تاریخ بیش از 17 ساله شرکت ما می شود. مهم‌تر از همه، کاهش سرمایه در صنعت برای پروژه‌های پیشرو و مشترک توسعه‌یافته، و بی‌میلی سرمایه‌گذاران شخص ثالث برای تامین مالی بازی‌ها و شرکت‌های بازی وجود دارد. سایر اشکال تأمین مالی را تضمین کنید.

“تمرکز فعلی ما بر رفاه تیم‌هایمان و آنهایی است که بیشترین آسیب را دیده‌اند، و ما از آن‌ها با تداوم انفصال و مزایا حمایت می‌کنیم. ما غرامتی را که آنها تحت طرح سهام ما دریافت می‌کنند قابل حمل می‌کنیم تا بتوانند از مزایای آن بهره ببرند. موفقیت شرکت در آینده.”

Certain Affinity در طول سال‌ها در بسیاری از عناوین برجسته همکاری کرده است. سلام و ندای وظیفه عنوان، DOOM، چپ 4 مرده، بیشتر.

در آوریل 2022، اعلام شد که Certain Affinity با 343 Industries و مایکروسافت برای “پیشرفت از این هم” همکاری کرده است. هاله بی نهایت به روش های جدید و هیجان انگیز. طبق گزارش‌ها، گفته می‌شد که استودیو در حال کار بر روی یک تجربه جدید بتل رویال است، اما ادعا شد که این پروژه در اوایل سال جاری لغو شد.

سال گذشته، Certain Affinity اعلام کرد که در حال توسعه یک بازی تیراندازی اول شخص اصلی با نام رمز است. پروژه لولودر همین حال، در ماه فوریه، Archetype Entertainment اعلام کرد که این استودیو به عنوان توسعه‌دهنده یک RPG علمی تخیلی جدید خدمت خواهد کرد. خروج.

Leaks ادعا می کند که Cerr Affinity با مایکروسافت برای بازی انحصاری Xbox در سال 2022 شریک می شود شکارچی هیولا– یک اکشن RPG است که از الهام گرفته شده است، اما وضعیت آن پروژه در حال حاضر مشخص نیست.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید