ردیف Battle Pass رایگان Halo Infinite دارای محدودیت زمانی است و در فصل 5 شروع می شود


انتشار تریلر برای آپدیت بزرگ بعدی 343 Industries هاله بی نهایت، فصل 5: Reckoning دیروز پخش شد و محتوای فوق العاده ای داشت. چیزهای زیادی در این فصل در راه است، از جمله دو نقشه چندنفره جدید، بازگشت Extraction، Flood Cosmetics، Firefight King of the Hill و غیره. چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد. متاسفانه در این فصل تغییراتی نیز در مدل Battle Pass ایجاد شده است.

اساساً ردیف آزاد Battle Pass به رتبه 20 اول منتقل شده است. خوب است که زمان کمتری برای باز کردن قفل می گیرد. خبر بد این است که با شروع عملیات جدید (به جای “رویداد” همانطور که قبلا شناخته شده بود) در 14 نوامبر شروع می شود، سطح رایگان دیگر در دسترس نخواهد بود. بنابراین اگر تا آن زمان آن را کامل نکرده‌اید، دریافت پاداش‌های خود را فراموش کنید، مگر اینکه Premium Battle Pass را خریداری کنید.

گذرنامه نبرد ممتاز هرگز منقضی نمی‌شود و می‌توان آن را در هر زمانی تکمیل کرد تا 30 ردیف پاداش اضافی باز شود. با این حال، این بدان معنی است که شما نمی توانید فصل را شروع کنید و بعد از ماه اول یک ردیف رایگان کسب کنید. حداقل 1000 اعتبار از Premium Pass خود برای خرید مجوزهای آینده کسب کنید.

هاله بی نهایت Season 5: Reckoning در تاریخ 17 اکتبر برای Xbox Series X/S، Xbox One و PC منتشر می شود. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید