به‌روزرسانی ماه دسامبر Halo Infinite، جنگ‌های مسلحانه، تعمیر تجهیزات میدانی و موارد دیگر را اضافه می‌کند


هاله بی نهایت احتمالاً اعتباری را که باید برای شروع به تغییر اوضاع پس از شروع فصل 5 در اکتبر به دست نیاورده است (اگرچه تعداد بازیکنان مطمئناً افزایش یافته است). این تیرانداز ارزیابی جدیدی دریافت خواهد کرد. چند روز دیگر یک به روز رسانی مهم وجود خواهد داشت. در به‌روزرسانی Halo Waypoint، 343 Industries جزئیات بیشتری در مورد آنچه که این به‌روزرسانی به ارمغان می‌آورد، ارائه کرد.

از میان بسیاری از ویژگی هایی که در آپدیت میان فصلی که در 5 دسامبر منتشر خواهد شد، افزوده شده است، Firefight مهمترین آنهاست. سلام یک حالت PvE محبوب در این سری.که در سلام بی نهایت این حالت به شکل Firefight: King of the Hill است و چهار گروه بازیکن را در برابر امواج Banished قرار می دهد. لیست پخش در زمان راه اندازی شامل نه نقشه است.

یکی دیگر از ویژگی های جدید جالب، تجهیزات Repair Field است. دارای ویژگی های زیر است: هالو 3 احیا کننده. هنگام استفاده، هر چیزی که در منطقه اثر Repair Field باشد، بهبود یا تعمیر خواهد شد (از جمله متحدان، دشمنان، وسایل نقلیه، و اسپارتان های سرنگون شده در حالت های خاص).

به روز رسانی دسامبر همچنین بهبودهایی را در استخراج رتبه، CSR و مرورگرهای بازی سفارشی به ارمغان می آورد. همچنین شامل افزودن تمام اهداف با ارزش بالا از کمپین (از جمله باس‌های اصلی مانند Jega ‘Rdomnai، Escharum، و The Harbinger)، توانایی بازیکنان برای فعال و غیرفعال کردن جمجمه‌ها با استفاده از گراف گره و موارد دیگر است. همچنین شامل به روز رسانی قابل توجه Forge به روز رسانی های مختلف کیفیت زندگی.

منتظر به‌روزرسانی‌ها، به‌ویژه جزئیات مربوط به Firefight باشید که در 4 دسامبر به اشتراک گذاشته می‌شود.

هاله بی نهایت موجود بر روی Xbox Series X/S، Xbox One و PC.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید