Halo Infinite - Season 2 Lone Wolves_02

نقشه راه Halo Infinite از محتوا و ویژگی های جدید برای سال 2023 هنوز در حال انجام است


هالو بی نهایت از زمانی که بیش از یک سال پیش عرضه شد، بیش از سهم عادلانه‌اش با موانع مواجه شده است، اما در ماه‌های اخیر، 343 Industries جریان مناسبی از محتوا و ویژگی‌های جدید را برای تیراندازان اول شخص تولید کرده است. اینکه آیا سال 2023 سال بهتری خواهد بود یا نه، باید دید، اما حداقل تا کنون، به نظر می رسد برنامه های 343 Industries برای محتوای اضافی تا ژوئن در مسیر درستی قرار دارند.

این به گفته جان یونیسک، مدیر ارشد جامعه، که اخیراً در توییتر برای به اشتراک گذاشتن نقشه راهی از محتوا و ویژگی های جدید منتشر شده در ماه سپتامبر در توییتر آمده است. هالو بی نهایت ما هنوز تا ژوئن 2023 در مسیر هستیم (با اخطار معمول “طرح های در معرض تغییر”). البته، بسیاری از این محتوا از قبل وارد شده است، از جمله به‌روزرسانی زمستان، نسخه بتا Forge، و مرورگر بازی سفارشی که اغلب درخواست می‌شود، اما بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که حالت‌ها، نقشه‌ها و موارد دیگر در ماه‌های آینده وارد شوند. به جلو به آن خوب

از سوی دیگر، قرابت های خاصی روی چیز جدید و عمده کار می کنند سلام بی نهایت هنوز به طور رسمی اعلام نشده است (یا حتی یک پنجره آزمایشی برای انتشار داده شده است)، اما اطلاعات فاش شده ادعا می کنند که استودیو در حال کار بر روی یک حالت عظیم Battle Royale برای تیرانداز است.

هالو بی نهایت برای Xbox Series X/S، Xbox One و PC موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat