Halo Infinite Season 5: Reckoning در 17 اکتبر منتشر می شود، دو نقشه جدید و حالت استخراج اضافه می کند.


تریلر معرفی 343 Industries منتشر شد هاله بی نهایت عنوان فصل 5 “حساب” است. یک پاس نبرد جدید با هسته های زرهی، پوسته سلاح الهام گرفته از Flood و دو نقشه جدید به نام های منشور و ممنوع اضافه می کند. این فصل در 17 اکتبر منتشر خواهد شد – تریلر زیر را ببینید.

منشور در یک غار با تعدادی کریستال است که مانند سوزن سوزن عمل می کنند – به آنها شلیک کنید تا به سمت دشمن منفجر شوند. Forbidden یک مکان در فضای باز با چندین پل در ارتفاعات است و خطرناک به نظر می رسد. استخراج از Halo 4 نیز بازگشته و دوباره طراحی شده است و به شما امکان می‌دهد هوش مصنوعی Forge را به بازی‌های سفارشی خود اضافه کنید.

کسانی که زمان خود را در یک مرورگر بازی سفارشی می گذرانند، اکنون می توانند Battle Pass XP را از آن کسب کنند. از دیگر ویژگی های فوق العاده می توان به کیت زره Infinite Mark VI به عنوان جایزه برای رتبه های قهرمان و توانایی تجهیز هسته های مختلف زره به کلاه ایمنی اشاره کرد. در نهایت، Firefight نسخه‌ای از King of the Hill را ارائه می‌کند، اما در اواخر فصل عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد فصل 5: به زودی با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید