Halo Infinite: Season 5 20 جایزه رایگان لوازم آرایشی را معرفی می کند


با شروع فصل 5 هاله بی نهایت، توسعه دهنده 343 Industries ویژگی عملیات جدید را شرح داد. به گفته این استودیو، این عملیات شبیه به یک رویداد و یک فعالیت رایگان است.هر عملیات از هاله بی نهایت 20 سطح پاداش برای باز کردن رایگان وجود دارد.

عملیات با هاله بی نهایت برای 4 تا 6 هفته برنامه‌ریزی شده است و آهنگ‌های پاداش فقط زمانی که عملیات فعال است به دست می‌آیند. پس از پایان عملیات، پاس رایگان عملیات از دست می‌رود و بازیکنان دیگر نمی‌توانند قفل پاداش‌های بیشتر را باز کنند.

علاوه بر 20 جایزه رایگان، Operations جوایز اضافی را نیز برای بازیکنان ممتاز ارائه می دهد. Operation Pass را می توان برای 500 اعتبار ارتقا داد تا موارد سفارشی سازی جایزه را باز کند. ارتقاء Operation Pass شما هرگز منقضی نمی‌شود و XP جایزه و اسلات‌های چالش اضافی را در طول پنجره زنده عملیات ارائه می‌دهد.

پس از اتمام یک عملیات، می توان یک پاس عملیاتی خریداری کرد تا به بازیکنان اجازه دهد تا جوایز زیبایی ارائه شده توسط پاس را کسب کنند. پیشرفت عملیات بر اساس بازی XP است و بازیکنان می توانند لیست پخش مورد نظر خود را انتخاب کنند.

ارتقای Operation Pass 500 اعتبار هزینه دارد، اما بازیکنان می‌توانند به طور متناوب 2000 اعتبار را برای ارتقای پاس خرج کنند و فوراً تمام 20 ردیف پاداش پاس را باز کنند. فصل 5 شامل دو عملیات خواهد بود: “سلاح های ترکیبی” که از 14 نوامبر شروع می شود و “زمستان اضطراری III” که از 19 دسامبر آغاز می شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید