Halo Infinite Leak جزئیات نقشه‌ها، حالت‌ها، ویژگی‌ها و موارد دیگر – شایعات


343 Industries اخیراً در پی اخراج گسترده مایکروسافت در اوایل سال جاری، دچار تحولات زیادی شده است.سلامفرانک اوکانر، مدیر فرنچایز و بانی راس، بنیانگذار و رئیس استودیو.

سؤالاتی به طور قابل درک در مورد اینکه پشتیبانی آینده چگونه می تواند باشد، مطرح شدهالو بی نهایتبا توجه به تمام مشکلات پشت صحنه استودیو، اما طبق یک فاش جدید، به نظر می رسد 343 Industries برنامه های کمی دارد.هالو بی نهایتچند نفره برای محتوای آینده.

افشاگر معروف @BathrobeSpartan اخیراً در توییتر منتشر شد تا جزئیات ادعایی در مورد محتوای زیر را به اشتراک بگذارد:هالو بی نهایتظاهراً دارای 15 نقشه Arena جدید، 4 نقشه نبرد تیم بزرگ، 2 بوم فورج، حالت‌های مختلف PvP و PvE جدید (که دومی شامل Firefight مورد علاقه طرفداران نیز می‌شود)، و شامل چندین سلاح، وسایل نقلیه و تجهیزات جدید است. این در بالای بسیاری از ویژگی های جدید آینده (مانند پیشرفت بهبود یافته) و رویدادها است.

البته آنچه به طور مشخص ذکر نشده است این است که 343 Industries چند فصل این محتوا را منتشر خواهد کرد و تراکم اضافه‌های جدید در به‌روزرسانی‌های فصلی آینده چقدر خواهد بود.

هالو بی نهایتهمچنین دارای یک شاخه بتل رویال با نام رمز با قرابت های خاص استتاتانکابا این حال، طبق گزارشی که در اوایل سال جاری منتشر شد، 343 Industries در حال حاضر روی یک پخش کننده جدید کار نمی کند.سلاممحتوا. علاوه بر این، گفته می شود که تمام عناوین آینده این سری بر روی Unreal Engine ساخته خواهند شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید