halo-infinite-doubles-ranked

Halo Infinite رویداد Joint Fire را در 17 ژانویه راه اندازی می کند


343 صنایع اعلام شد هالو بی نهایت یک رویداد آتش مشترک جدید را در 17 ژانویه آغاز خواهد کرد. این رویداد حول حالت Covert One Flag می چرخد ​​و لوازم آرایشی انحصاری را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

این استودیو رویداد Joint Fire را با یک ویدیوی کوچک اعلام کرد که یکی از مجموعه‌های زرهی را که بازیکنان می‌توانند برای شرکت در آن کسب کنند، به نمایش می‌گذارند. زره نمایش داده شده، زره JFO، از Halo: Reach است و از چندین بخش از جمله گیره، زانوبند و بالشتک شانه تشکیل شده است.

بخش حالت بازی رویداد، Covert One Flag، حول یک سیستم حمله و دفاع می چرخد ​​که در آن یک تیم باید از پرچم دفاع کند در حالی که تیم دیگر سعی می کند پرچم را بدزدد. با این حال، تفاوت در این حالت جدید این است که تیم مدافع همیشه یک سنسور تهدید دارد، در حالی که تیم مهاجم مقداری استتار دارد.

هالو بی نهایت این بازی اخیراً به روز رسانی اصلی خود را در ماه دسامبر دریافت کرد و چندین ویژگی جدید از جمله مرورگر بازی سفارشی را به بازی اضافه کرد. این به روز رسانی نیز تغییراتی در تعادل ایجاد کرد.این استودیو از آن زمان گفته است که هنوز در مسیر نقشه راه خود در سال 2023 است. هالو بی نهایت محتوا.

نویسنده: Shunal Doke