halo infinite

توسعه دهندگان Halo Infinite در تلاش هستند تا هوش مصنوعی کمپین را به Forge بیاورند


علیرغم به روز رسانی کند در سال اول، 343 Industries’ هالو بی نهایت ما پیشرفت کرده ایم به‌روزرسانی ماه دسامبر، حالت Forge Mode، مرورگر بازی سفارشی، و Battle Pass را از جمله پیشرفت‌های دیگر اضافه کرد. با این حال، هنوز هم تقاضا برای حالت های PvE متمرکز مانند Firefight وجود دارد که طرفداران می توانند ساعت ها در آن غوطه ور شوند.

طراح اصلی Forge، Michael Schorr، به همین درخواست در توییتر پاسخ داد و به سادگی گفت: “پس!” اما قبل از اینکه امید خود را بالا ببرید، این به معنای Firefight برای آن نیست. نا محدود تایید شد. به گفته Schorr، این شرکت “از قبل در حال کار بر روی بهترین روش برای آوردن هوش مصنوعی کمپین به Forge است.”

ویژگی هایی مانند این به بازیکنان اجازه می دهد تا حالت ها و سطوح PvE سفارشی ایجاد کنند. با این حال، اضافه کردن یک قالب Firefight به Forge و برخی از سطوحی که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را سفارشی کنند، برای 343 Industries خارج از قلمرو امکان نیست. زمان در نهایت نشان خواهد داد.

هالو بی نهایت در Xbox One، Xbox Series X/S و PC موجود است. محتوای سال 2023، از جمله فصل 3: Echoes Within، هنوز در حال پیشرفت است. با این حال، هیچ تایید رسمی از “چیزی بزرگ و جدید برای فرنچایز” برای یک وابستگی وجود ندارد. نا محدود.

نویسنده: Ravi Sinha