کارگردان خلاق Halo Infinite به بازی‌های نتفلیکس می‌پیوندد تا روی بازی جدید چند پلتفرمی AAA کار کند


توسعه دهنده کهنه کار جوزف استاتن – قبلا روی فرنچایزهای بزرگی مانند سلام و سرنوشت– به یک بازی نتفلیکس پیوست. به عنوان بخشی از نقش جدید خود، استاتن به عنوان مدیر خلاق یک عنوان چند پلتفرمی AAA در حال حاضر در حال توسعه است.

استاتن در توییتر کار جدید خود در Netflix Games را اعلام کرد و فاش کرد که بازی در حال توسعه بر اساس IP اصلی خواهد بود. او در توییتی گفت که بخشی از کارش شامل همکاری با توسعه دهندگان دیگر برای «ساخت دنیایی پر از شخصیت های نمادین، اسرار عمیق و ماجراجویی بی پایان» است.

در اوایل سال جاری، شایعاتی مبنی بر ترک 343 Industries برای پیوستن به بازوی انتشارات Xbox منتشر شد. این شایعه در پرتو اخراج های متعدد در مایکروسافت منتشر شد. این همچنین شامل این بود که استودیو تعداد زیادی از توسعه دهندگان را رها کرد و مجبور به تغییر ساختار شد.

استاتن و مایکروسافت اوایل این ماه استعفای او را تایید کردند. استاتن در حالی که برای استودیوهای مختلف مانند Bungie و 343 Industries کار می کرد، به عنوان رئیس بخش خلاقیت خدمت کرده است. هالو بی نهایتو برای کمک به خلق سینماتیک Halo: Combat Evolved، هالو 2، و هاله 3.استاتن است سرنوشت.

نتفلیکس هنوز جزئیاتی در مورد بازی ای که Staten در حال حاضر روی آن کار می کند فاش نکرده است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *