ریمستر Halo: Combat Evolved در حال توسعه است و در حال بررسی آوردن آن به PS5 – شایعه است


و Hi-Fi Rush، Sea of ​​Thieves، Pentimento، و زمینمایکروسافت اکنون درها را برای بازی‌های ایکس‌باکس اول روی پلتفرم‌های رقیب باز کرده است، و اگرچه این شرکت هنوز برنامه‌های بیشتری را به‌طور رسمی اعلام نکرده است. قصد در آینده نزدیک برنامه های بیشتری وجود خواهد داشت. دامنه کامل این طرح فاش نشده است، اما به گفته تام وارن از The Verge، احتمالاً یکی از بزرگترین دارایی های ایکس باکس یا بیشتر را شامل می شود. از بیشترین.

به گفته وارن، مایکروسافت، درست است سلام ریمستر شده برای کنسول پلی استیشن. Halo: Combat Evolve در حال حاضر در حال توسعه است و یکی از چندین بازی شخص اولی است که مایکروسافت برای PS5 در نظر گرفته است.

البته ریمستر نسخه اصلی سلام قبلاً در سال 2011 موجود است نسخه سالگرد، این نیز بخشی از Halo: Master Chief Collectionباید دید که آیا این ریمستر دوم بر روی آن ساخته خواهد شد یا به عنوان یک پروژه جداگانه.

در همین حال، گفته می شود که مایکروسافت چندین عنوان فرست پارتی دارد که قصد ندارد آنها را برای پلتفرم های رقیب عرضه کند. افسانه و جنوب نیمه شبگفته می شود که هر دوی آنها برای اکران در سال 2025 هدف قرار خواهند گرفت. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید