Hades 2 مکان‌ها، دشمنان، ویژگی‌ها و موارد دیگر را در اولین به‌روزرسانی بزرگ اضافه می‌کند


بازی های فوق العاده غول پیکر هادس 2 شروع قدرتمندی در Early Access داشت و به سه برابر تعداد بازیکنان در Steam نسبت به بازی اول رسید. این تیم یک پچ را برای بهبود سرعت دویدن، دویدن و جمع‌آوری منابع به کار گرفته است، و دیگری در دست کار است، اما سپس بر روی یک به‌روزرسانی بزرگ تمرکز خواهد کرد که «چند ماه» طول می‌کشد.

در مصاحبه ای با PC Gamer، مدیر خلاق، Greg Kasavin گفت که اهداف کوتاه مدت “بهبودهای نسبتاً هدفمند در بخش هایی از بازی است که می تواند بهبودهای کوتاه مدت باشد که مشکلاتی را که از برخی کاربران شنیده ایم را کاهش دهد.” ” ما امیدواریم که بازیکنان ما از آن راضی باشند و همچنین بازی را برای کسانی که قبلاً از آن راضی هستند، بهتر کند. هنگامی که ما به سمت توسعه اولین به‌روزرسانی بزرگ حرکت می‌کنیم، هیچ وصله دیگری تا زمانی که منتشر نشود وجود نخواهد داشت.

با این حال، به نظر می رسد این به روز رسانی قابل توجه است و مکان ها، دشمنان، ویژگی ها و «محتوای بیشتر» را اضافه می کند. او گفت: “سپس چندین بار آن را اصلاح می کنیم تا مشکلات را برطرف کنیم و این روند گسترده را تا زمانی که بازی کامل تلقی شود، تکرار می کنیم.”

اصلی هادس حدود دو سال قبل از اتمام آن در دسترس اولیه باقی ماند. این دنباله محتوای بیشتری خواهد داشت و احتمالاً کاملتر خواهد بود، اما Supergiant Games تاریخ انتشار خاصی را برای نسخه 1.0 اعلام نکرده است. در ماه های آینده جزئیات بیشتری خواهیم داشت، بنابراین تا آن زمان بررسی ما را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید