Hades 2 از جنبش Melinoe و جمع‌آوری منابع در اولین وصله پشتیبانی می‌کند


بازی های فوق العاده غول پیکر هادس 2 نقدهای مثبتی دریافت کرد (اینجا بررسی کنید) و به حداکثر 103567 بازیکن همزمان در Steam رسید. البته این تازه شروع دسترسی زودهنگام است و هنوز تا عرضه 1.0 راه زیادی در پیش داریم. توسعه دهندگان اهداف توسعه خود را تشریح کردند و فاش کردند که چندین “تعمیرات کوچک” را برای رفع خرابی ها و اشکالات پیشرفت منتشر کرده اند.

همچنین در حال جمع‌آوری بازخورد، همراه با داده‌های گیم‌پلی ناشناس، برای در نظر گرفتن فرصت‌های متعادل است (اگرچه این فرآیند به عنوان «هنوز در مراحل اولیه» توصیف می‌شود). در همین حال، انتظار می رود اولین پچ در اواخر این ماه منتشر شود و به مجموعه منابع می پردازد. “آنچه ما می خواهیم این است هادس 2 این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا روی اهدافی که برایشان مهم است تمرکز کنند، اما نمی‌خواهیم آن‌ها در مورد جمع‌آوری منابع استرس زیادی داشته باشند، به‌خصوص اگر ابزارهای مناسب جمع‌آوری را با خود در سواری به همراه نداشته باشند. ”

در حرکت ملینو جا برای پیشرفت وجود دارد. “برای ما مهم است که ملینو سبک متمایز داشته باشد و بازیکنان بتوانند مبارزات و سایر تعاملات خود را به روشی زیرک، پاسخگو و رسا انجام دهند. ما ایده هایی برای بهبود Dash و Sprint داریم.” در هفته‌های آینده منتشر می‌شود، زیرا آنها شامل چندین «بهبود و اصلاح دیگر» می‌شوند. می‌توانید روی من حساب کنید.

پس از این وصله، Supergiant قبل از شروع به توسعه اولین به‌روزرسانی بزرگ، «حداقل یک نسخه دیگر» را منتشر می‌کند که بر اصلاحات و بهبودهای کوتاه‌مدت تمرکز دارد. انتظار می‌رود نسخه دوم «در ماه‌های آینده» منتشر شود و شامل «ویژگی‌ها و محتوای جدید» باشد.

هادس 2 دسترسی زودهنگام بر روی رایانه شخصی از طریق Steam و Epic Games Store در دسترس است. پلتفرم های دیگر هنوز معرفی نشده اند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید