Supergiant Games اعلام کرد که تست فنی Hades 2 “بیش از یک هفته، کوتاهتر از یک ماه” خواهد بود.


هادس 2 در سال جاری برای استیم و اپیک گیمز استور به سمت انتشار دسترسی زودهنگام بر روی رایانه شخصی می رود و اکنون می توانید برای تست فنی آتی ثبت نام کنید. جالب اینجاست که Supergiant Games فاش کرد که نمی‌دانند آزمایش چقدر طول می‌کشد. پیش‌بینی فعلی «بیش از یک هفته و کمتر از یک ماه» است.

دسترسی زودهنگام به محض پایان تست فنی آغاز خواهد شد. با این حال، علیرغم هدف قرار دادن پنجره انتشار Q2 2024، “ما دقیقا نمی دانیم که چه زمانی آن را منتشر خواهیم کرد.” هادس 2 در دسترسی اولیه است. همه چیز به مدت زمان انجام آزمایشات فنی در نهایت بستگی دارد.

آزمایش فنی تا اوایل ماه مه انجام خواهد شد و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، دسترسی زودهنگام می تواند تا ژوئن (یا حداکثر ژوئیه) راه اندازی شود. مثل همیشه باید منتظر ماند و دید. این تست دسترسی به اولین قسمت های بازی را به همراه شخصیت ها، سیستم ها و محتوای اولیه بازی فراهم می کند. داده های ذخیره شده به ساخت های دسترسی اولیه منتقل نمی شود.

در مورد محتوای دوم، Supergiant Games می‌خواهد اطمینان حاصل کند که “به محض اینکه به هر شکلی قابل پخش شد” ارزش آن را دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ های دسترسی زودهنگام با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید