ثبت نام تست فنی Hades 2 اکنون در دسترس است


بازی های غول پیکر هادس 2 دسترسی زودهنگام اواخر امسال آغاز خواهد شد، اما در عین حال، ما در حال جذب شرکت کنندگان برای تست فنی هستیم. اگر علاقه مند هستید، لطفا از صفحه Steam دیدن کنید و برای ثبت نام، دکمه “درخواست دسترسی” را فشار دهید.

فقط “بخشی از بازیکنان” که ثبت نام می کنند برای شرکت دعوت می شوند (و یک ایمیل با جزئیات دانلود دریافت می کنند)، اما Supergiant انتظار دارد که جمعیت در طول زمان افزایش یابد. فرآیند ما به دعوت از برخی بازیکنان، حل مشکلاتی که با آن‌ها برخورد کرده‌اند، و دعوت از بازیکنان بیشتر خلاصه می‌شود، هنگامی که از پایداری ساخت مطمئن شدیم، آزمایش‌های فنی به پایان می‌رسد و دسترسی زودهنگام به زودی آغاز می‌شود. که

سیستم مورد نیاز شامل ویندوز 10 (64 بیت)، CPU دو هسته ای با فرکانس 2.4 گیگاهرتز، 4 گیگابایت رم و 2 گیگابایت پردازنده گرافیکی VRAM با پشتیبانی DirectX 12+ است. تست فنی اولین حوزه های اصلی بازی را به همراه «دیگر شخصیت ها، سیستم ها و محتوای اولیه بازی» پوشش می دهد.اول فکر کن هادسبا این حال، او پس از شکست دادن گاردین نتوانست تارتاروس را ترک کند.

اگر بارها و بارها اولین منطقه اصلی را پاکسازی کنید، بازی به آرامی به شما پیشنهاد می‌کند که بازی را متوقف کنید، زیرا دسترسی زودهنگام نباید خیلی عقب باشد دسترسی به دلیل “تفاوت”.

با شروع تست فنی برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. هادس 2 راه اندازی دسترسی زودهنگام برای سه ماهه دوم سال 2024 روی رایانه شخصی از طریق استیم و فروشگاه اپیک گیمز برنامه ریزی شده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید