تست فنی Hades 2 اولین گیم پلی بازی را دریافت کرد – حمله امگا، کارت های آرکانا و موارد دیگر فاش شد


جزئیات و درخواست تست فنی آتی را اعلام کرده ایم. هادس 2 من اخیرا گیم پلی شگفت انگیزی از Build دریافت کردم. Greg Kasavin و Amir Rao از Supergiant Games آماده بازی در منطقه اول و معرفی سلاح‌ها، دشمنان و ویژگی‌های گیم‌پلی جدید هستند.

در داستان، به نظر می رسد تایتان کرونوس در حال ربودن هادس و خانواده اش است. نجات آنها بر عهده دختر هادس، ملینوئه است. با توجه به آموزش او به عنوان یک جادوگر، سبک بازی او بسیار متفاوت از Zagreus است. او در حالی که خط تیره می‌کشد خط می‌کشد و نسخه‌های امگای Basic، Special و Cast را شارژ می‌کند تا آسیب بیشتری وارد کند، اما مانا هزینه دارد.

تغییراتی در دنیای اموات وجود دارد و شما باید با دشمنان جدیدی مانند Howler که با فریادهایش حرف بازیکن را قطع می کند بجنگید. خوشبختانه، شما سلاح های جدیدی دارید – مانند کارکنان جادوگر و تیغه خواهر، تنها دو مورد در تست فنی. هر کدام توانایی های منحصر به فرد خود را دارند که اولی آسیب های گسترده تری وارد می کند و می تواند عقب نشینی کند، در حالی که دومی تماماً در مورد تهاجم، حملات سریع و هجوم به دشمنان است.

با جمع آوری مواد در طول اجرا، Melinoe می تواند کارت های جدید arcana را باز کند. اینها ارتقاهایی مانند کاهش سرعت شارژ Omega Attack را ارائه می دهند. نه کارت برای تست فنی در دسترس خواهد بود، اما تعداد زیادی کارت دیگر برای دسترسی زودهنگام در دسترس خواهند بود.

تست فنی است هادس 2 به زودی شروع می شود، اما ممکن است بیش از یک هفته یا حتی کمتر از یک ماه ادامه یابد. تاریخ شروع دسترسی زودهنگام تا سه ماهه چهارم 2024 نیست، اما انتظار می رود پس از پایان آزمایش شروع شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید