تست فنی Hades 2 در 29 آوریل به پایان می رسد


تست فنی بازی های سوپرغول هادس 2 در 29 آوریل به پایان می رسد. همانطور که وعده داده شده بود، این کار بیش از یک هفته، اما کمتر از یک ماه به طول انجامید و به نظر می رسد موفقیت آمیز بوده است. این تیم «بسیاری از مسائل مهمی که قبلاً نمی‌توانستیم پیدا کنیم» را شناسایی و به آنها رسیدگی کرد. پس از اتمام، دسترسی زودهنگام “نسبتاً به زودی” آغاز خواهد شد.

محتوای Early Access فاش نشده است، اما تست فنی امکان دسترسی به اولین منطقه و دو سلاح بازی را فراهم کرده است. همچنین مکانیک‌های جدیدی مانند حمله امگا و جادو را به نمایش می‌گذاشت که به قهرمان داستان، ملینو، نیاز داشت تا مانای خود را مدیریت کند. بازیکنان به چندین موهبت از خدایان جدید پانتئون یونان (آپولو، هستیا) و خدایان زنده شده (زئوس، آفرودیت، پوزیدون) دسترسی خواهند داشت.

فعالیت‌های جدیدی مانند کشاورزی، معدن و معدن نیز به نمایش درآمدند که موادی را برای پاداش‌های مختلف فراهم می‌کردند. جزئیات گیم پلی تست فنی را اینجا ببینید. هادس 2 Early Access از طریق Steam و Epic Games Store برای رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید