وصله Hades 2 سرعت اسپرینت و خط تیره را بهبود می بخشد و اولویت جمع آوری منابع را اضافه می کند


پس از اعلام آن تنها چند روز پیش، Supergiant Games هادس 2 ما اولین وصله دسترسی زودهنگام خود را دریافت کرده ایم. دوی سرعت ملینو “ذاتا” سریعتر است و امکان چرخش پاسخگوتر را فراهم می کند. در نتیجه، توانایی او برای تقویت دوی سرعتش “تجدید مقیاس” شد.

خط خط او اکنون انیمیشن بازیابی حمله را با اطمینان بیشتری به پایان می رساند. اما شاید بهترین تغییر این باشد که دیگر نیازی به تجهیز ابزار جمع آوری برای جمع آوری مواد ندارید. در عوض، پس از باز کردن قفل ابزار، می‌توانید اولویت‌بندی را انتخاب کنید تا آن منبع خاص را ببینید و منابع دیگر را کمتر ببینید.

Swift Runner باز شده از Ash Altar نیز می‌تواند فوراً حرکت کند، اما زمان لازم برای شکست ناپذیر شدن به دلیل سرعت بیشتر آن «کمی کوتاه‌تر» است. جوایز سرعت اسپرینت نیز بر این اساس مجدداً متعادل شده است.

برخی از یادداشت‌های پچ زیر و جزئیات بیشتر را اینجا ببینید (مراقب اسپویل‌ها باشید). Supergiant پچ دیگری در راه است که بر روی بروزرسانی محتوای بزرگ بعدی تمرکز خواهد کرد. هادس 2. در همین حال، بررسی دسترسی اولیه ما را بررسی کنید.

نکات وصله دسترسی اولیه 1

گیم پلی کلی

  • اسپرینت ها از نظر ماهیت سریعتر هستند و تغییر جهت پاسخگوتر است.قابلیت تغییر مقیاس برای افزایش این
  • اکنون می توانید با اطمینان بیشتری از بسیاری از انیمیشن های بازیابی حمله فاصله بگیرید
  • اکنون می توانید با باز کردن قفل ابزار مجموعه مربوطه، از هر نقطه منبعی جمع آوری کنید. اکنون می‌توانید ابزارهای موجود در زمین تمرین را اولویت‌بندی کنید و منابع آن‌ها را به دفعات قبل نمایش دهید، اما منابعی که برای ابزارهایی که اولویت‌بندی نکرده‌اید، اکنون بسیار کمتر ظاهر می‌شوند.

محراب خاکستر

  • The Swift Runner: Dashing اکنون نیز می تواند فوراً انجام شود (سرعت بیشتر به این معنی است که برای مدت زمان بسیار کوتاه تری شکست ناپذیر هستید).پاداش‌های سرعت اسپرینت مجدداً تغییر کرده‌اند زیرا سرعت‌های سرعت در حال حاضر ذاتاً سریع‌تر هستند

طراحی سطح و محیط

  • عبور از میان خندق‌ها در اوشنوس اکنون آسان‌تر شده است

منو و رابط کاربری

  • چاه شارون طلای فعلی شما را بدون بررسی اطلاعات سود به شما نشان می دهد
  • تیدر صورت نادیده گرفتن، آموزش ارتقاء Ash Altar تکرار خواهد شد.
  • اضافه شدن گزینه Patch Notes به منوی اصلی (شما می توانید آن را از اینجا بخوانید!)نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید