هادس 2 – جزئیات در مورد موهبت ها، شخصیت ها و فعالیت های جدید


بازی Supergiant تست فنی زیر را تقریباً 3 ساعت پخش کرد. هادس 2، مبارزات و بخش اول بازی را معرفی می کند. اما همچنین بر روی شخصیت های جدید و بازگشتی در کنار برخی از Boons تمرکز داشت.

تازه واردها عبارتند از هکات، مدیر جادوگران و معلم ملینو. نمسیس، فرزند نایکس و مظهر قصاص. و اودیسه، تاکتیک‌دانی که می‌خواهد کرونوس بمیرد. اسکلی بازگشت و شروع به خدمت به عنوان یک هدف تمرینی برای حملات تحت نام شریمئوس کرد. Hypnos هم وجود دارد، اما او خواب است و نمی تواند بیدار شود (فعلا).

برخی از خدایان جدید عبارتند از آپولو، که حملات مبتنی بر نور دارد، و هستیا، که وضعیت Scorch را در ضربات اسلحه ارائه می دهد. دومی همچنین می‌تواند میزان جادوی شفا یافته را به بهای حداکثر سلامتی افزایش دهد. البته خدایان کلاسیک مانند پوزئیدون، دمتر، آفرودیت، آرتمیس و زئوس با افکت‌ها و موهبت‌های جدید برمی‌گردند، مانند بلیتز، که اگر 120 آسیب به دشمنان وارد شود، صاعقه می‌زند. شخصیت‌های دیگر مانند Arachne خدماتی مانند بافتن لباس‌هایی را ارائه می‌کنند که علاوه بر سلامتی، زره نیز فراهم می‌کنند، یا تغییر رنگ لباس ملینو.

Charon's Shop، Poms of Power و Daedalus Hammer نیز بازمی گردند (چکش همچنین به حملات امگا قدرت می دهد). همچنین یک لیست سرنوشت وجود دارد که حاوی پیشگویی های کوچکی است که توسط موروس، تجسم سرنوشت و رسول سه سرنوشت، برای بازیکن ارائه شده است. با تحقق این پیشگویی ها، بازیکنان می توانند جوایزی کسب کنند.

ملینو علاوه بر دویدن می تواند به ماهیگیری و کشاورزی نیز بپردازد. هنگامی که بذر شب بو در خاک کاشته می شود، به گیاهانی با ارزش تبدیل می شود. همچنین می توانید از مزایای غیرفعال دیگری مانند دریافت هشدار برای منابع ارزشمند استفاده کنید. جمع آوری ابزارهایی مانند Silver Spades نیز به شما کمک می کند تا همین کار را انجام دهید.

از هادس 2 تست فنی رایانه شخصی به زودی آغاز می شود، اما تخمین زده می شود که بیش از یک هفته اما کمتر از یک ماه طول بکشد. دسترسی زودهنگام پس از تکمیل آزاد خواهد شد، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید