Hades 2 Early Access اکنون شامل مناطق، دشمنان و شخصیت های کاملاً صدادار بیشتر از Hades است


بازی های فوق العاده غول پیکر هادس 2 دسترسی زودهنگام برای رایانه شخصی از طریق Steam (در حال حاضر دارای رتبه “بسیار مثبت”) و فروشگاه Epic Games در دسترس است. در حال حاضر تاریخ پایانی برای دسترسی زودهنگام وجود ندارد، اما محتوای کافی برای استفاده از آن در حال حاضر وجود دارد.

توسعه‌دهنده فاش کرد که نسخه فعلی «از قبل شامل محیط‌ها، دشمنان و شخصیت‌های کاملاً صدادار» بیشتر از نسخه کامل اصلی است. هادس، که با توجه به اینکه سلف خود چقدر رضایت بخش بوده است، چیزی می گوید. با این وجود، راهی برای Supergiant وجود دارد که «مناطق، شخصیت‌ها، دشمنان، رویدادهای داستانی و سیستم‌های مهم‌تر» را پیاده‌سازی کند.

به این ترتیب، نشان می‌دهد که بازیکنان در نقطه‌ای به دیوار برخورد می‌کنند و نسخه فعلی به پایان می‌رسد و برخی از نمادها، صفحه‌های رابط و هنر شخصیت‌ها هنوز در حال توسعه هستند. هادس 2 بیش از سه سال است که در حال توسعه است، و با این نسخه دسترسی زودهنگام، Supergiant می‌گوید که “به اندازه کافی پیشرفته است که می‌تواند فوراً به تعداد بیشتری از بازیکنان تجربه خوبی بدهد، اما نه آنقدر پیشرفته که امیدوارم خیلی دیر شده باشد.” نخواهد بود این یک توسعه برای عمل بر روی بازخورد دریافت شده است. ”

افزایش قیمت در تاریخ بعدی تایید نشده است، اما بسته به دوره دسترسی اولیه و “حوزه محتوای اضافی”، Supergiant ممکن است همان قیمت را افزایش دهد. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید