دسترسی اولیه Hades 2 برای Q2 2024 برنامه ریزی شده است


بازی های فوق العاده غول پیکر هادس 2 دسترسی زودهنگام در سه ماهه دوم سال 2024 آغاز خواهد شد. این بازی در استیم و فروشگاه اپیک گیمز در دسترس خواهد بود و جزئیاتی از جمله تاریخ انتشار، سیستم مورد نیاز و قیمت به زمان عرضه نزدیک‌تر است.

توسعه دهنده در یک پست وبلاگ جدید گفت که دسترسی زودهنگام هنوز فاصله زیادی دارد. ممکن است تعجب کنید که چرا در حال حاضر نمی توان آن را در Early Access منتشر کرد. در اولین تریلر، بازی کاملاً پیشرفته به نظر می رسید. هادس 2 اولین روز از دسترسی زودهنگام حداقل به همان اندازه محتوای بازی اصلی در هنگام راه اندازی دسترسی زودهنگام در استیم خواهد بود. ”

اگرچه بازی به‌طور پیش‌فرض کامل نیست، Supergiant Games تمام تلاش خود را انجام داده است تا مطمئن شود که دنباله «به محض اینکه به نوعی قابل بازی شد ارزش بازی کردن را دارد.» من دوست دارم. قبل از شروع دسترسی زودهنگام، تست فنی با تعداد محدودی از بازیکنان با هدف رفع هرگونه مشکل فنی یا سازگاری انجام خواهد شد. محتوای آن به طور قابل توجهی کمتر از نسخه دسترسی زودهنگام خواهد بود و جزئیات بیشتری قبل از انتشار آن فاش خواهد شد.

بالاخره مثل بازی اول هادس 2 به روز رسانی های عمده ای ایجاد خواهد شد که محتوای اصلی را اضافه می کند و سیستم های موجود را بر اساس بازخورد بهبود می بخشد. شخصیت‌های جدید، محتوای داستان، روابط عمیق‌تر، و موارد دیگر اضافه می‌شوند، با پایان‌ها و سایر “لمس‌های پایانی” در نسخه 1.0.

البته، Supergiant نمی‌داند چقدر طول می‌کشد تا به انتشار کامل برسد، بنابراین آنها بر روی آزمایش‌های فنی و ساخت محتوای اصلی برای دسترسی زودهنگام تمرکز کرده‌اند. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *