Hades 2 – ده ها شخصیت کاملاً صدادار، اسکرین شات و موارد دیگر را نشان می دهد


بازی Supergiant وقتی اعلام کرد همه ما را شگفت زده کرد هادس 2، ادامه آن عنوان سرکش. بازیکنان در سال 2023 از طریق Steam و فروشگاه Epic Games به Early Access می‌آیند و کنترل Merinoe، شاهزاده‌ی دنیای زیرین را در دست خواهند گرفت، زیرا او برای شکست دادن Titan of Time، Kronos، مبارزه می‌کند.

فهرست استیم نشان داد که بازیکنان «دنیای اسطوره‌ای بزرگ‌تر و عمیق‌تر» را با داستانی در حال تکامل بر اساس موفقیت‌ها و شکست‌ها (و ارتباط بین اساطیر یونان و جادوگری) کشف خواهند کرد. اسلحه‌های افسانه‌ای شب بازگشته‌اند و به شما این امکان را می‌دهند که آنها را با “جادوی باستانی” آغشته کنید و در عین حال از بیش از دوازده خدای المپیک از جمله زئوس و آپولو بهره مند شوید.

از چهره‌های جدید گرفته تا «دوستان قدیمی»، با ده‌ها شخصیت کاملاً صدادار آشنا شوید و از طریق تعاملات مختلف به آنها نزدیک‌تر شوید. رویدادهای داستانی جدید از طریق اجراهای متعدد آشکار می شوند. در این مورد، علاوه بر مکان‌های جدید، چالش‌های جدید و سیستم‌های ارتقایی مانند Altar of Arcana وجود دارد. Tools of the Unseen همچنین باید برای “جمع آوری معرف ها” استفاده شود و همچنین می توان از آنها برای رام کردن Witch’s Familiar استفاده کرد.

برای کسانی که نمی خواهند تجربه تنبیهی داشته باشند، God Mode بازگشته است تا راهی بدون دردسر برای بازی در کل داستان به شما ارائه دهد. تایید نشده است که آیا سیستمی به سبک قرارداد تنبیهی وجود خواهد داشت یا خیر، اما همچنان “چالش های فزاینده ای برای پاداش های بیشتر” وجود خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر در مورد دسترسی زودهنگام سال آینده منتشر خواهد شد. Supergiant Games در همین زمینه گفت: در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.

هادس 2_04
هادس 2_05
هادس 2_06
هادس 2_01
هادس 2_02نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید