“GUNDAM EVOLUTION” در 29 نوامبر به پایان می رسد


bandai namco آنلاین تکامل گاندام در 29 نوامبر ساعت 5:00 بعد از ظهر PT بازنشسته خواهد شد. دیگر قادر به بازی نخواهید بود و سکه های EVO شما غیرقابل استفاده خواهند بود.

در وب سایت رسمی، کازویا مارویاما، تهیه کننده اجرایی، اظهار داشت: “با کمال تاسف پایان سریال را اعلام می کنیم.” تکامل گاندام.ما طرفدار تیراندازی اول شخص هستیم و گاندام همراه با هوادارانما خودمان را به چالش کشیدیم تا معتبر بسازیم گاندام یک شوتر اول شخص که می تواند در سراسر جهان بازی کند. متأسفانه تصمیم گرفته ایم که دیگر امکان ارائه خدمات رضایت بخشی به بازیکنانمان وجود ندارد. ”

فروش به‌روزرسانی‌های EVO Coins، EC Pod Limited، EC Pod، CAP Pod و Ticket Pod در 26 ژوئیه در ساعت 6 بعد از ظهر PT به پایان می‌رسد. سکه های باقیمانده EVO را می توان تا پایان سرویس استفاده کرد، اما هیچ بازپرداختی برای ارز یا سایر کالاها یا خدمات وجود ندارد. برای باز کردن قفل واحدهای جدید در آینده، بازیکنان می توانند با ورود به سیستم یا شرکت در رویدادها، امتیاز سرمایه کسب کنند.

هیچ مورد جدیدی برای خرید با EVO Coins موجود نیست. فصل 6 در 23 آگوست با واحدهای جدید و دو نقشه جدید شروع می شود. فصل 7 آخرین فصل است و واحدها و نقشه های جدید اضافه خواهد شد. مسابقات رتبه بندی شده از 25 اکتبر شروع می شود و تا پایان سرویس ادامه خواهد داشت، اما شما نمی توانید در فصل 7 عنوان کسب کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *