Guilty Gear Strive: Season 2 – شخصیت بعدی که مارس 2023 عرضه می شود

Guilty Gear Strive – Crossplay Open Beta در ماه فوریه معرفی شد، شامل Xbox Series X/S و Xbox One


در حالی که سیستم قوس الکتریکی کار می کند Guilty Gear Strive در حال حاضر از بازی cross-platform بر روی PS4، PS5 و PC پشتیبانی می کند و در ماه آینده یک نسخه آزمایشی باز دیگر را میزبانی می کند. این بار شامل ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X/S و پلیرهای رایانه شخصی از طریق فروشگاه مایکروسافت است. هر کسی می تواند به صورت رایگان از آن استفاده کند. این بدان معناست که بازیکنان Xbox می توانند بازی ها را قبل از راه اندازی امتحان کنند.

این تست از 3 فوریه در ساعت 10 صبح PT تا 6 فوریه در ساعت 4 بعد از ظهر PT در دسترس است، این تست یک دانلود جداگانه از بازی اصلی است. شامل 22 کاراکتر از بازی پایه و Season Pas، و حالت هایی مانند Tutorial، Mission، Survival، Training، VS COM، VS 2P و موارد دیگر. آزمایش‌کنندگان همچنین می‌توانند در حالت‌های بازی آنلاین مانند Player Match، Open Park و Ranked Towers بازی کنند.

PlayStation Plus و Xbox Live Gold برای بازی آنلاین مورد نیاز نیستند، اما ذخیره داده ها در بین بازی ها منتقل نمی شود. سازنده ترکیبی، فیگور دیجیتال و گزینه های گالری نیز موجود است.

برای اطلاعات بیشتر، Guilty Gear Strive، بررسی را اینجا ببینید. شخصیت DLC بعدی فصل 2 در ماه مارس منتشر خواهد شد، بنابراین در ماه های آینده منتظر اطلاعات بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha