Guilty Gear Strive – شخصیت DLC بعدی Asuka R#، Season Pass 3 معرفی شد


Arc System Works چهارمین و آخرین شخصیت DLC را معرفی کرد. Guilty Gear Strive به عنوان بخشی از Season Pass 2. این Asuka R# است، با نام مستعار Asuka R. Kreutz، با نام مستعار آن مرد. او در 25 می به همراه استیج جدید “Tir na nOg” و دو بسته رنگی برای جشن 25 سالگی سریال در دسترس خواهد بود. تریلر رونمایی و حرکات او را در زیر ببینید.

Asuka با رتبه قابلیت استفاده ۱، از ۲۶ طلسم مختلف با افکت‌های متفاوت استفاده می‌کند. او بسیار تکنیکی است، اما در هر شرایطی می تواند حمله کند. تیر نا نوگ، مرحله نبرد جدید، یک مستعمره فضایی با چشم انداز منحصر به فرد مانند یک تلسکوپ بزرگ و یک باغ ژاپنی است.

پک رنگ جدید است دنده گناهکار 25 سالگرد تشکر رنگ دنده گناهکار رنگ 25 سالگی اولی 1 رنگ جدید به تمام 24 کاراکتر اضافه می کند، در حالی که دومی 2 رنگ جدید به هر کاراکتر اضافه می کند. اگر این کافی نبود، Arc System Works تایید کرده است که Season Pass 3 در حال توسعه است. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.

Guilty Gear Strive قابل پخش بر روی PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و PC. بررسی ما از بازی پایه را اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید