GTA: The Trilogy – Definitive Edition ممکن است به زودی اصلاحات جدیدی روی رایانه شخصی دریافت کند – شایعه


Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition تا حد امکان به محصولات اصلی جدید نزدیک شود GTA اگرچه این اولین نسخه در 10 سال گذشته بود، اما در سال 2021 توسط بازیکنان و منتقدان مورد انتقاد شدید قرار گرفت. این به دلیل وضعیت فنی در زمان عرضه و “بهبودهای” نه چندان ایده آلی است که در سه کلاسیک اصیل انجام شده است. حتی در حال حاضر، سه گانه بازسازی شده هنوز جای زیادی برای بهبود و بهبود دارد، و به نظر می رسد که برخی از آن ها ممکن است به زودی، حداقل برای رایانه شخصی عرضه شوند.

همانطور که توسط @videotechuk_ در توییتر مشاهده شد، فعالیت اخیر Gand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition صفحه SteamDB نشان می دهد که Rockstar در حال کار بر روی اصلاحات جدید برای ریمستر در Steam است. همانطور که کاربر اشاره کرد، تغییرات SteamDB نشان می دهد که این “فعالیت واقعی و واقعی” است و نه فقط چیزی که مربوط به تغییرات کلید رمزگذاری است که اغلب در بازی ها می بینیم.

هنوز مشخص نیست که این به روز رسانی چه زمانی ارائه می شود و آیا برای همه پلتفرم ها در دسترس خواهد بود یا خیر.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definition Edition در حال حاضر بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch، PC، iOS و Android در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید