توسعه دهنده سابق Rockstar می گوید DLC تک نفره GTA 5 لغو شد زیرا GTA Online یک درخت پول است


ستاره راک شمال سرقت بزرگ خودکار 5 DLC تک نفره در حال توسعه بود. Take-Two Interactive در سال 2014 اعلام کرد که “برنامه های بزرگی” برای “محتوای داستان محور اضافی” دارد، اما هیچ چیز هرگز محقق نشد.

داده کاوی از کد منبع فاش شده بازی در سال گذشته نشان داد که چندین DLC از جمله Agent Trevor در حال توسعه هستند. بازیگر Steve Ogg وجود این DLC را با ند لوک (با صداپیشگی مایکل د سانتا) در یک جریان یوتیوب آوریل 2024 تایید کرد. جزئیات بیشتر به لطف جوزف روبینو، هنرمند ارشد سابق دوربین و فیلمبردار مجازی فاش شده است.

در مصاحبه ای با SanInPlay (رونویسی شده از طریق VGC)، روبینو، که به مدت شش سال در Rockstar کار می کرد، گفت: «من یکی از تدوینگران اصلی، هنرمندان دوربین بودم و بسیاری از کارهای واحد دوم را روی صحنه انجام دادم تیم به دو، بنابراین من GTA Online و در این DLC، استیون اوگ نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و سپس برخی از اعضای تیم بیکار می شوند. رستگاری مردگان قرمز 2 در مراحل اولیه. “

موفقیت از سرقت بزرگ خودکار آنلاین این در نهایت منجر به لغو DLC شد. ” GTA Online زمانی که عرضه شد آنقدر سودآور بود و مردم آنقدر آن را دوست داشتند که به سختی می‌توان استدلال کرد که DLC مستقل می‌تواند آن را بالاتر ببرد. اکنون که به گذشته نگاه می کنم، فکر می کنم آنها احتمالاً می توانستند هر دو را انجام دهند، اما این یک تصمیم تجاری بود که گرفتند. ”

روبینو اعتراف کرد که از این موضوع “کمی ناراحت” است و اضافه کرد: “دلیل بسیار خوبی وجود داشت که در آن زمان به نوعی بدخلق بودم، زیرا من می گفتم: “هی، بچه ها، اوه خدای من، این عالی است. ادامه بده. عامل تروور گفته می شود که در آن زمان فقط نیمی از آن تکمیل شده بود، اما «بسیاری از آن بعدها بود GTA Online،من هم اینچنین فکر میکنم. اینطور نیست که هدر دادم. این واقعا واقعا خوب بود. ”

Rockstar North مقدار زیادی محتوای داستان محور اضافه کرده است. GTA Onlineعنوان آن «قرارداد» است. این آلبوم چندین سال پس از مبارزات انتخاباتی بر یکی از سه شخصیت اصلی، فرانکلین کلینتون تمرکز می کند و موسیقی دکتر دره را در خود دارد.

تیم توسعه در حال حاضر است سرقت بزرگ خودرو 6قرار است پاییز 2025 برای PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود. شایعه شده است که پس از انتشار محتوای قابل توجهی اضافه خواهد شد، اما چیزی به طور رسمی تایید نشده است. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید