GRIME 2 برای رایانه شخصی معرفی شد، اولین تصاویر منتشر شد


نیش شبدر دوده، دنباله ای برای عنوان Metroidvania است که در دنیایی سورئال از موجودات سنگ مانند اتفاق می افتد. گریم 2 از طریق Steam برای رایانه های شخصی عرضه می شود، اما تاریخ انتشار آن اعلام نشده است. تصویر اول را در زیر ببینید.

گریم 2 بازیکن Formless (معروف به Stealer of Forms) را در نظر بگیرید. شما می توانید از پیچک ها برای جذب دشمنان و ایجاد قالب از قطعات استفاده کنید. کاوش در قلمروهای جدید با فرهنگ ها و شخصیت های مختلف در یک جهان مشابه است. رئیس‌ها و دشمنان جدید و همچنین سلاح‌ها، مهارت‌های جدید و توانایی احضار دشمنان جذب شده به عنوان قالب در طول نبرد در انتظار شما هستند.

قالب همچنین می تواند به عنوان یک حمله ویژه مانند یک پرتابه برای حمله از راه دور یا بیهوش کردن دشمنان مورد استفاده قرار گیرد. در صورت تمایل می توان انگور را نیز جدا کرد. زیبایی شناسی نیز بسیار خوب است، با مکان هایی که از “میخ های نقاشی شده و گلدان های غول پیکر” تشکیل شده است. حدس شما در مورد اینکه این به چه معناست به اندازه حدس ما دقیق است.

برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید گریم 2، و در همین حال دوده تاریخ انتشار نینتندو سوییچ “به زودی” است. طرفداران همچنین می توانند انتظار داشته باشند که به روز رسانی سوم همزمان با عرضه نسخه سوییچ باشد.

گریم 2_06
گریم 2_05
گریم 2_04
گریم 2_03
گریم 2_02
گریم 2نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *