Grim Guardians: Demon Purge یک بازی اکشن دوبعدی اسکرول جانبی است که در تاریخ 23 فوریه برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود.


توسعه دهنده و ناشر Inti Creates بازی اکشن Side-Scrolling آینده Grim Guardians: Demon Purge را اعلام می کند که در 23 فوریه برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch Did عرضه می شود. تریلر تاریخ انتشار همراه با اعلامیه.

این تریلر بخش خوبی از گیم پلی سریعی را که می توانید از Grim Guardians: Demon Purge انتظار داشته باشید را نشان می دهد و هر دو شخصیت قابل بازی را با سلاح ها و توانایی های منحصر به فرد ضد شیطان معرفی می کند.

Grim Guardians: Demon Purge بازیکنان را به جای خواهران Kamizono قرار می دهد. یکی از حملات برد با SMG و دیگری از شمشیر برای نبرد غوغا استفاده می کند. بازیکن می تواند از توانایی های منحصر به فرد هر دو خواهر برای عبور از سطوح مختلف بازی استفاده کند.

این بازی همچنین دارای همکاری دو نفره است، با طیف گسترده ای از گزینه های دشواری از طریق آنچه استودیو آن را یک سیستم سبک می نامد. همچنین با تغییرات خاص خود، پخش مجدد را تشویق می کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید