Grim Dawn در سال 2024 توسعه جدیدی دریافت خواهد کرد


Developer Crate Entertainment توسعه جدیدی را برای Action-RPG اعلام کرد طلوع غم انگیز.نسخه توسعه یافته با عنوان نیش آسترکارنکه در سال 2024 منتشر خواهد شد، طلوع غم انگیز از زمان انتشار بازی در فوریه 2016.

طلوع تلخ: نیش آسترکارن چندین ویژگی جدید از جمله ماده 10 جدید به بازی اضافه می کند. این به طور موثر تعداد ترکیب های کلاس قابل پخش را به 45 افزایش می دهد. برای زمینه، طلوع غم انگیز این شامل ترکیبی از دو تسلط است که بازیکن هنگام بالا رفتن سطح بازی انتخاب می کند.

یک تسلط جدید به نام Berserker به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا نقش شخصیتی را بازی کنند که در مبارزات دیوانه می‌شود. بازیکنانی که از مهارت‌های جدید استفاده می‌کنند، این گزینه را نیز دارند که به شکل حیوانی خود تغییر شکل دهند.

از دیگر ویژگی های کلیدی این الحاقیه می توان به فصل جدیدی در داستان اصلی بازی که در قله های برفی آسترکارن اتفاق می افتد، حالت بازی Ascendant، شخصی سازی معجون، امکان پخش مجدد پاداش آیتم های کمیاب و جادویی و امواج اضافی اشاره کرد. . شامل حالت‌های بازی Crucible، مناطق جدید اضافه شده به قلمروهای شکسته، آیتم‌های حماسی جدید و صدها آیتم جدید به طور کلی است. این توسعه همچنین با دو سیاه چال سرکش جدید همراه است که به عنوان بخشی از یک به روز رسانی محتوای رایگان منتشر می شود. نیش آسترکارن.

از نیش آسترکارن این بسط نه سطح شخصیت بازیکن را افزایش می دهد و نه سقف Devotion درون بازی را افزایش می دهد. بازیکنان می‌توانند از طریق جوایز جستجو، قدرت‌های بیشتری به دست آورند و استودیو می‌گوید سفارشی‌سازی معجون در قدرتمندتر کردن شخصیت‌ها نقش دارد. زیرا این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا معجون‌هایی را به دست آورند که می‌توانند جذاب‌های منحصربه‌فرد و جلوه‌های دیگر را ارائه دهند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *