گیم پلی بازی GreedFall 2: The Dying World در تریلر جدیدی منتشر شد


تریلر جدید استودیوی عنکبوتی GreedFall 2: جهان در حال فروپاشی است در دسترس است و جزئیات بیشتری در مورد Doneigada Teer Fradee و اولین نگاهی اجمالی به برخی از گیم پلی در اختیار شما قرار می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

بازیکنان تیا هرادی وظیفه دارند تبدیل به یک دونیگادا (به معنای “مرد عاقل”) شوند. این ارقام از تیا فرادی محافظت می کنند، اما خشونت آخرین راه حل محسوب می شود. با این حال، باید دید که Donigada چگونه کمک خواهد کرد، زیرا شخصیت بازیکن ریشه کن شده و برای مقابله با جنگ و طاعون مالیکور به Gachane منتقل می شود.

در مورد گیم پلی جدید، یک گزینه مکث تاکتیکی برای کاهش سرعت و تصمیم گیری در حین مبارزه برجسته می شود. در ادامه، شما قادر خواهید بود متحدان خود را در طول نبرد کنترل کنید و آن را استراتژیک تر کنید. البته، محیط هایی را که بازیکنان کاوش خواهند کرد نیز به اختصار توضیح خواهیم داد.

GreedFall 2: جهان در حال فروپاشی است Early Access در تابستان امسال در Steam راه اندازی شد – نقشه راه را اینجا ببینید. انتظار می‌رود که نسخه 1.0 سال آینده همزمان با نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید