GreedFall 2: The Dying World در تاریخ 24 سپتامبر در Steam Early Access عرضه می شود


2019 طمع سقوط یکی از بهترین RPG های AA است که در سخت افزار مدرن پیدا می کنید، بنابراین جای تعجب نیست که انتظارات در مورد دنباله آن زیاد باشد. اوایل سال جاری، توسعه دهنده Spiders و ناشر Nacon این را اعلام کردند Greedfall 2: A Diing World دسترسی زودهنگام برای رایانه های شخصی قرار بود در تابستان امسال منتشر شود و اکنون که تابستان در اوج است، تاریخ انتشار مشخصی اعلام شده است.

Greedfall 2: A Diing World در تاریخ 24 سپتامبر برای رایانه شخصی از طریق Steam منتشر خواهد شد. همانطور که قبلا تایید شده بود، بازیکنان پس از انتشار نسخه Early Access، به کل ابتدای بازی دسترسی خواهند داشت. این شامل یک خالق شخصیت، کاوش در سه منطقه است: Teer Fradee، Thynia، و Uxantis، متحدان اولیه، ماموریت های منطقه ای، سیاه چال ها و موارد دیگر.

به روز رسانی های آینده شامل همراهان جدید، مناطق، ماموریت ها، ویژگی ها، مهارت ها و موارد دیگر خواهد بود. می‌توانید در نقشه راه دسترسی زودهنگام ما در اینجا درباره محتوای آینده اکشن RPG اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Greedfall 2: Dying World نسخه Early Access فقط برای رایانه شخصی در دسترس خواهد بود، اما نسخه کامل آن برای PS5 و Xbox Series X/S نیز منتشر خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست که بازی دقیقا چه مدت در Early Access باقی خواهد ماند. با ما همراه باشید زیرا جزئیات بیشتر در هفته ها و ماه های آینده اعلام خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید