GreedFall 2: The Dying World در تابستان امسال وارد دسترسی زودهنگام به رایانه شخصی می شود


در Nacon Connect اخیر، توسعه دهنده Spiders اعلام کرد: GreedFall 2: جهان در حال فروپاشی است این بازی تابستان امسال بر روی Steam Early Access برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. عرضه کامل این پلتفرم در کنار PS5 و Xbox Series X/S بعدا برنامه ریزی شده است. اولین تریلر را در زیر تماشا کنید.

سه سال پس از بازی اول، بازیکنان بومی‌های تیا هرادی را کنترل می‌کنند که به زور از ریشه جدا شده و به گاکانه منتقل شده‌اند. از آنجا که جهان از جنگ و طاعون مالیکور رنج می برد، شما باید متحدان خود را جمع آوری کنید تا از عواقب فاجعه بار جلوگیری کنید. درست مانند بازی اول، می‌توانید به نبرد تکیه کنید، از دیپلماسی استفاده کنید یا از مخفی کاری و دستکاری استفاده کنید.

مکان‌های جدید عبارتند از اوریما، “شهر ستاره” Bridge Alliance، و Uxantis که در آن با گروه‌های مختلف روبرو خواهید شد. شما می توانید یک شخصیت بسازید و با همراهان خود (که می توانند عاشق یا رقیب باشند) پیوند ایجاد کنید. همچنین امکان کنترل آنها در حین نبرد وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد عنوان و سایر اخبار به زودی از Nacon Connect همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید