نقشه راه دسترسی زودهنگام GreedFall 2: The Dying World Early Access رونمایی شد


GreedFall 2: جهان در حال فروپاشی است دنباله بلندپروازانه بازی RPG 2019 Spiders در تابستان امسال با دسترسی اولیه عرضه می شود. مشخص شده است که بازیکنان می‌توانند بازی را از ابتدا تا انتها انجام دهند، اما یک پست جدید در Steam نشان می‌دهد که چه چیزی می‌توانند انتظار داشته باشند (در حالی که یک نقشه راه اولیه را نیز نشان می‌دهد).

بازیکنان می توانند سه منطقه را کاوش کنند: Teer Fradee (احتمالاً بخش کوچکی از آن قبل از مهاجرت اجباری)، Thynia و Uxantis. یک خالق شخصیت و مجموعه مهارت‌های مختلف، و همچنین ماموریت‌ها و سیاه‌چال‌های منطقه‌ای جدید در دسترس هستند، که «نه تنها عناصری را به داستان و داستان موجود اضافه می‌کنند، بلکه راه‌های جدیدی برای تعامل با برخی از شخصیت‌ها نیز دارند.» این گزینه‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین می توانید با دوستان جدیدی آشنا شوید.

از طریق دسترسی زودهنگام، عنکبوت‌ها مناطق جدید، همراهان، ماموریت‌های محلی و اصلی، مهارت‌ها، گزینه‌های سفارشی‌سازی و موارد دیگر را به دست خواهند آورد. ما همچنین به دنبال رفع مشکلات، تنظیم تعادل، یا اضافه کردن به محتوای فعلی هستیم. ویژگی های دیگری مانند حالت عکس در آینده اضافه خواهد شد. به طور کلی، طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که 30 درصد از بازی نهایی را تجربه کنند.

GreedFall 2: جهان در حال فروپاشی است دسترسی زودهنگام از تابستان امسال برای رایانه های شخصی آغاز می شود و نسخه های PS5 و Xbox Series X/S نیز در حال توسعه هستند. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید