سونی به طور خلاصه از فیلم Gravity Rush در CES 2024 رونمایی کرد


سونی کاملاً روشن کرده است که قصد دارد مخاطبان بزرگترین ویژگی پلی استیشن را از طریق اقتباس‌های تلویزیونی و فیلم افزایش دهد و مطمئناً برنامه‌هایی مانند موارد زیر در حال تسریع هستند. The Last of Us، فلز پیچ خورده، و گران توریسمو. به غیر از آن، چندین پروژه دیگر نیز تایید شده است که در حال توسعه هستند. در میان آنها جالب است که عجله جاذبه، این سری به هیچ وجه بزرگترین سری سونی نیست و بعید به نظر می رسد که در آینده ای قابل پیش بینی شاهد نسخه های جدید بازی باشیم.

جالب اینجاست که سونی در کنفرانس مطبوعاتی اخیر CES 2024 عجله جاذبه فیلم سینما. این شرکت در ویدئویی که امکانات تجسمی جدید خود، Torchlight را معرفی می‌کند، چندین نما از فیلم را نشان می‌دهد که ابتدا یک شخصیت زن (احتمالاً کت، قهرمان بازی) را در حال پریدن از آسمان‌خراش نشان می‌دهد، سپس عکس دیگری را نشان می‌دهد. این نشان می دهد که او در حال پرواز در هوا به سمت یک شهر جزیره ای شناور است که توسط یک هیولای بالدار غول پیکر مورد حمله قرار گرفته است. در بین این دو نما، شرح مختصری از کار ضبط عملکرد از پشت صحنه بود. زیر را ببینید.

جالب اینجاست که ویدیوی معرفی Torchlight نیز نمایی از رمز و راز ارائه می دهد. پاتاپون پروژه

سایر ویژگی های پلی استیشن به طور مشابه در حال توسعه عبارتند از: Ghost of Tsushima, Days Gone, و عجله جاذبه، در حالی که فصل 2 در HBO آخرین ما نیز در حال تولید است. در همین حال، نوشتن برای Amazon Prime نیز در حال انجام است. خدای جنگ سریال و نتفلیکس افق سلسله.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید