Grand Theft Auto ممکن است به پلتفرم بازی نتفلیکس بیاید


به نظر می رسد نتفلیکس، ناشر سرویس پخش و بازی های موبایلی، بسیار مشتاق گسترش بازی های ویدیویی خود است.بر اساس گزارشی در وال استریت ژورنال، این شرکت ظاهرا سرقت بزرگ خودرو به طریقی به آن پلتفرم دسترسی داشته باشید.با این حال، شایان ذکر است که به نظر نمی رسد این چیزی باشد که خیلی مورد انتظار باشد سرقت بزرگ خودرو 6.

این گزارش نشان می‌دهد که این شرکت به دنبال گسترش بازی‌های ویدیویی خود فراتر از بازی‌های موبایلی در مقیاس کوچک است و به نظر می‌رسد نتفلیکس در حال «بحث برنامه‌هایی» برای انتشار بازی است. سرقت بزرگ خودرو این فرنچایز توسط Take-Two Interactive و پلتفرم خودش توسعه داده شده است. سرقت بزرگ خودرو IP.

یکی از تحلیلگران فاش کرد که نتفلیکس تاکنون حدود 1 میلیارد دلار در تلاش های خود برای آوردن بازی ها به پلتفرم خود هزینه کرده است و به نظر می رسد هیچ نشانه ای از کاهش سرعت این شرکت وجود ندارد.

اخبار جدید در مورد رشته های آینده سرقت بزرگ خودرو عنوان، وب سایت استرالیایی طبقه بندی ظاهرا آن را به عنوان رتبه بندی کرده بود سرقت بزرگ خودرو 6 برای نسخه ای با رتبه MA15+، این بسیار سخاوتمندانه تر از رتبه MA18+ است. سرقت بزرگ خودکار 5.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید