این بازیگر تایید کرد که تروی بیکر نقش جیسون را در Grand Theft Auto 6 بازی نخواهد کرد


قبل از اعلام این خبر، مطبوعات فاش کردند سرقت بزرگ خودرو 6 دو شخصیت اصلی به نام‌های لوسیا و جیسون با الهام از زوج دزدی واقعی بانی و کلاید در آن حضور دارند. در حالی که تریلر اعلام رسمی بازی عمدتاً روی لوسیا متمرکز بود، ما همچنین نگاهی اجمالی به شریک جنایی او داشتیم.

اما تا آنجا که دیالوگ پیش می‌رود، جیسون فقط یک کلمه در طول تریلر می‌گوید (“اعتماد” در پایان). با این حال، بسیاری از مردم بر اساس آن بیان یک کلمه ای تصور می کنند که این شخصیت شباهت زیادی به او دارد، اما تروی بیکر یک بازیگر پرکار است که برای نقش هایی مانند: آخرین ما (جوئل) ناشناخته (سم دریک)، دور فریاد (پگان مین) سرگردانی مرگ (هیگز) و غیره.

اما آیا همان طور که حدس زده می شود، بیکر نقش جیسون را بازی می کند؟ خود این بازیگر اعتراف کرد که اینطور نیست. Insider Gaming گزارش داد که در مصاحبه اخیر با کانال یوتیوب The Movie Dweeb، بیکر وقتی مستقیماً از او پرسیده شد، شایعات را خاموش کرد.

او می گوید یکی کلمات! “او می گوید “اعتماد”. واقعاً یک درسی در درک وجود دارد. مردم فکر می کنند و به طور خودکار فرض می کنند. من می خواهم که تشخیص داده شود، زیرا مطمئن هستم که عالی خواهد بود.”

خود Rockstar Games تاکنون هیچ جزئیات رسمی بازیگری ارائه نکرده است. سرقت بزرگ خودرو 6. در واقع نام جیسون هنوز به طور رسمی تایید نشده است. این بدان معناست که ممکن است مدتی طول بکشد تا پاسخ کاملی برای سوال خود دریافت کنیم.

سرقت بزرگ خودرو 6 ” قرار است در سال 2025 برای PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود. گفته شده بود که بازی در خطر به تعویق افتادن به سال 2026 است، اما گزارش‌های جدیدتر ادعا می‌کنند که این نگرانی‌ها “بیش از حد” هستند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید