چشم انداز مالی بازنگری شده Take-Two نشان می دهد که Grand Theft Auto 6 تا آوریل 2025 عرضه نمی شود.


اعلامیه ای که مدت ها منتظر آن بودیم در ماه دسامبر اعلام شد. سرقت بزرگ خودرو 6 شرکت مادر Rockstar Games، Take-Two Interactive در گزارش مالی سه ماهه اخیر خود این فریم را تکرار کرد، اما دقیقاً در سال 2025 چه زمانی بازی منتشر خواهد شد؟ حداقل تا آوریل 2025 منتشر شد.

مطابق با آخرین پیش بینی، Take-Two رزرو خالص خود را برای دوره جاری از 8 میلیارد دلار که قبلاً انتظار می رفت به 7 میلیارد دلار کاهش داده است.به گفته تحلیلگران صنعت نیک مک کی و مایکل پچتر از Wedbush Securities، این میزان… GTA6 تا شروع سال مالی بعدی (یعنی 1 آوریل 2025) شروع نخواهد شد.

“آنچه می توانیم استنباط کنیم این است GTA6 تحلیلگران در یادداشتی تحقیقاتی (از طریق VGC) گفتند که مطابق با انتظارات اولیه ما، این میزان کمتر از سال مالی 25 بود. «مدیریت گفته است که رزروهای سال آینده کمی بیش از 7 میلیارد دلار خواهد بود، که با اظهار نظر اولیه در ماه مه (8 میلیارد دلار) و اولین برآورد اصلاح شده کمتر از 8 میلیارد دلار در نوامبر بسیار متفاوت است.

با این کاهش، تقریباً مطمئن هستیم که: GTA6 سال آینده منتشر نخواهد شد. همانطور که گفته شد، دلیلی وجود ندارد که باور کنیم این بازی از تقویم 2025 خارج شده است، اما منطقی است که فکر کنیم اواخر امسال منتشر خواهد شد. ”

وقتی در مورد سرقت بزرگ خودرو 6 Strauss Zelnick، مدیرعامل Take-Two Interactive، در پرسش و پاسخ اخیر با سرمایه گذاران گفت که توسعه دهنده Rockstar Games “به دنبال کمال است” و این بازی ها توسط توسعه دهندگان “خلاقانه” توسعه می یابند. بهینه شده برای

هر بار که شروع می کنید سرقت بزرگ خودرو 6 این بازی برای PS5 و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود.

اخیرا اعلام شد، سرقت بزرگ خودکار 5 تا 31 دسامبر، 195 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید