Grand Theft Auto 6 در زمان عرضه روی رایانه شخصی در دسترس نخواهد بود


سرقت بزرگ خودرو 6 تریلر رسمی رونمایی قرار بود در تاریخ 5 دسامبر در ساعت 9 صبح به وقت شرقی منتشر شود، اما پس از لو رفتن، Rockstar Games به سرعت آن را ساعاتی زودتر منتشر کرد. و اکنون که بازی به طور رسمی معرفی شده است، بیانیه مطبوعاتی Rockstar به همراه تریلر، جزئیات مهم دیگری را در مورد عرضه آن فاش می کند.

به گفته این شرکت، سرقت بزرگ خودرو 6 در زمان راه اندازی تنها بر روی PS5 و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود. این بدان معناست که طبق سنت عناوین Rockstar، بازیکنان رایانه شخصی بار دیگر باید کمی بیشتر برای بازی صبر کنند.

Rockstar Games، برچسب ناشر Take-Two Interactive Software، با افتخار اعلام می کند: سرقت بزرگ خودرو 6 در بیانیه مطبوعاتی آمده است که در سال 2025 به سیستم سرگرمی رایانه ای پلی استیشن 5 و سیستم بازی و سرگرمی Xbox Series X|S می آید.

با توجه به موفقیت بزرگ، سرقت بزرگ خودکار 5 از آنجایی که از آن به ویژه در رایانه شخصی (حتی بیشتر از سایر عناوین Rockstar) لذت برده شده است، سؤالات زیادی در مورد اینکه آیا جانشین آن یک مدل Rockstar خواهد بود و به طور همزمان روی پلتفرم عرضه می شود، وجود داشت، و به درستی، این شرکت چنین است. انتخاب کرد که به رایانه شخصی بچسبد. برنامه انتشار سنتیچیزی مثل سرقت بزرگ خودرو 4، سرقت بزرگ خودرو 5، و رستگاری مردگان قرمز 2 (از جمله) همه چیز چندین ماه پس از عرضه کنسول برای PC منتشر شد.

سرقت بزرگ خودرو 6 این بازی در ایالت تخیلی لئونیدا، محل استقرار Vice City الهام گرفته از میامی است، و Rockstar Games نوید “بزرگترین و همهجانبه ترین تکامل در بازی” را می دهد. سرقت بزرگ خودرو سریال هنوز ”نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید