شخصیت T-Pain در Grand Theft Auto 6 ظاهر خواهد شد


سرقت بزرگ خودرو 6 ماه گذشته رسما معرفی شد، اما هنوز چیزهای زیادی در مورد آن نمی دانیم، زیرا این غول جهان باز حداقل یک سال (و احتمالاً بیشتر) تا انتشار فاصله دارد. باید منتظر ماند و دید که Rockstar Games چه زمانی شروع به انتشار اطلاعات بیشتر در مورد بازی می کند، اما مانند همیشه، برخی اطلاعات اندک همچنان راهی برای فیلتر کردن منابع غیرمنتظره پیدا می کند.

به عنوان مثال، خواننده رپ فهیم رشاد ناظم، معروف به T-Pain، اخیرا با Rockstar Games همکاری کرده است. سرقت بزرگ خودرو 6.این خواننده رپ در پاسخ به این که چرا غیر فعال شده است، همین را اعتراف کرد “GTA Online” جامعه RP می گوید که Rockstar به او توصیه کرد که پس از شروع به کار، عقب نشینی کند. سرقت بزرگ خودرو 6.

من قبلا از NoPixel استفاده می‌کردم، اما بعد… GTA6و سپس به من گفتند که دیگر نمی توانم RP انجام دهم.» او گفت (از طریق IGN). “این یک جورهایی متناقض است… آنها یک سخنرانی کامل داشتند که در آن چیزهایی می گفتند، “اگر کسی آلبوم شما را بگیرد و دوباره آن را ضبط کند و افراد بیشتری آن را بشنوند، چه می شود؟” بنابراین من اینطور گفتم: “خوب، من به نوعی متوجه شدم؟” .'” با وجود آن، به ما خوش گذشت. باشه، خوبه ”

ناظم نگفت چه نقشی را بازی خواهد کرد. سرقت بزرگ خودرو 6. بسیاری حدس می زنند که او صدای یک مجری رادیویی را بازی کند، اما این احتمال نیز وجود دارد که او به عنوان یک شخصیت برجسته تر نقش بزرگ تری را ایفا کند.

سرقت بزرگ خودرو 6 PS5 و Xbox Series X/S قرار است در سال 2025 عرضه شوند.

این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید

پست به اشتراک گذاشته شده توسط Akademiks TV (@djakademikstv)

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید