Grand Theft Auto 6 آب و هوای واقعی‌تر، آب شبیه‌سازی فیزیکی در زمان واقعی را اضافه می‌کند – شایعه


علیرغم تایید توسعه، Rockstar Games هنوز به طور رسمی بازی بعدی را معرفی نکرده است سرقت بزرگ خودرو (سال گذشته دچار نقض بزرگی شد). اخیراً توسط هیئت رده بندی استرالیا ارزیابی شده است، بنابراین ممکن است اطلاعیه ای در دست باشد. در حال حاضر، مجله فرانسوی Rockstar Magazine جزئیات جدیدی در مورد پیشرفت های گرافیکی دنباله دارد.

این سازمان گفت که همه اینها را پس از “ماهها کار و تحقیق” با کمک منابع اطلاعاتی جمع آوری کرده است، اما افزود که “برخی از اطلاعات فاش شده در این سند هنوز در مرحله توسعه است” و “همه اطلاعات هنوز 100% مطمئن نیستیم.” این گزینه ها در نسخه بعدی اجرا خواهند شد. GTA6 و نسخه جدید RAGE 9. مثل همیشه، آن را با یک دانه نمک مصرف کنید.

این نشریه به شکاف های بصری بین آثار اشاره می کند. رستگاری مردگان قرمز 2 و سرقت بزرگ خودرو 6 “بزرگتر” از سرقت بزرگ خودکار 5 و رستگاری مردگان قرمز 2. گزارش شده است که در RAGE 9، Rockstar در حال پیاده‌سازی آب شبیه‌سازی شده فیزیکی در زمان واقعی با «سیستم‌های جدید نوآورانه» است که فعالیت‌هایی مانند موج‌سواری را ممکن می‌سازد.

اکنون وسایل نقلیه دارای “افزایش قابل توجهی” در چند ضلعی ها هستند که امکان تغییر شکل های دقیق تری را فراهم می کند. گفته می شود تجربه رانندگی مشابه است. سرقت بزرگ خودکار 5طبق گزارش ها، Rockstar بین رئالیسم و ​​گیم پلی آرکید تعادل برقرار می کند. رندرهای مبتنی بر فیزیکی برای نورپردازی معرفی خواهند شد که گفته می‌شود جزئیات بافتی واقعی‌تر و تجربه‌ای فراگیرتر را در Vice City (جایی که گفته می‌شود دنباله آن قرار است) را امکان‌پذیر می‌سازد.

این مجله خاطرنشان کرد که طلوع و غروب خورشید اکنون “واقعی تر از همیشه” و شب ها “ناراحت کننده تر” هستند. در نهایت، یک سیستم آب و هوای بی‌درنگ معرفی شده است که بر محیط و گیم‌پلی، از امواج تأثیرگذار بر ساحل گرفته تا بادهایی که به پوشش گیاهی برخورد می‌کنند، «تأثیر» می‌گذارد. گزارش شده است که این موارد بر رانندگی با سرعت بالا تأثیر می گذارد.

سرقت بزرگ خودرو 6 ممکن است قبل از آوریل 2025 (بر اساس پیش‌بینی درآمد Take-Two) منتشر شود، بنابراین منتظر اطلاعیه در ماه‌های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید