مدیرعامل Take-Two می‌گوید افشای تریلر Grand Theft Auto 6 “مایه تاسف” است اما “فکر نمی‌کنم به ما آسیب برساند”


به دنبال گزارش درآمد سال مالی 2024/2025 شرکت، استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two Interactive به‌روزرسانی زیر را ارائه کرد: سرقت بزرگ خودرو 6. این شرکت در حال حاضر قصد دارد آن را در سال آینده منتشر کند، اما او تصریح کرد که بعید است تا قبل از آوریل 2025 منتشر شود. با توجه به سر و صدای زیاد پیرامون عنوان، که تا به امروز بیش از 174 میلیون بازدید داشته است، زلنیک چه احساسی نسبت به لو رفتن تریلر از قبل داشت؟

برای کسانی که نمی‌دانند، Rockstar Games تاریخ و زمان مشخصی را برای انتشار تریلر تعیین کرده بود، اما قبل از آن در توییتر فاش شده بود. این بلافاصله منجر به انتشار تریلر رسمی شد. در صحبت با IGN قبل از تماس Take-Two، Zelnick گفت که اگرچه “ناامید کننده” است، اما او احساس نمی کند که تأثیر منفی بر تیم داشته باشد.

زمانی که اعلان تریلر به یک خبر بزرگ تبدیل می‌شود، بسیار خوب است، اما وقتی آن تریلر در اینترنت راه افتاد، بسیار خوشحال شدم… بنابراین نمی‌توانم خوشحال‌تر یا هیجان‌زده‌تر باشم. وقتی صحبت از فاش‌ها به میان می‌آید، این همیشه ناامیدکننده است. تیم، اما در نهایت فکر نمی‌کنم به ما آسیب برساند.”

این عنوان برای اولین بار در سپتامبر 2022، زمانی که بیش از 50 دقیقه از فیلم اولیه به بیرون درز کرد، با فاش شد. هکر Arion Kurtaj، یکی از اعضای Lapsus$، ظاهراً مسئول این کار بود، اما بعداً مشخص شد که از نظر روانپزشکی برای محاکمه مناسب نیست. پس از لو رفتن، Take-Two اطمینان داد که توسعه بازی تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

سرقت بزرگ خودرو 6 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. Zelnick گفت که تیم “به دنبال کمال است و زمانی که احساس می کنیم خلاقانه آن را بهینه کرده ایم، زمان انتشار فرا رسیده است.” منتظر بروزرسانی های بیشتر در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید