ناشر «Grand Theft Auto 6» به تاریخ انتشار پاییز 2025 «بسیار مطمئن است»


وقتی در دسامبر سال گذشته اعلام شد، سرقت بزرگ خودرو 6 در سال 2025 یک پنجره راه اندازی داده شد و اخیراً Take-Two Interactive (شرکت مادر) تشکیل شده است. GTA توسعه دهنده Rockstar Games ضرب الاجل را به پاییز 2025 محدود کرده است. با این حال، Rockstar سابقه به تاخیر انداختن عناوین پرچمدار را دارد، که به این معنی است که بسیاری نگران هستند که همین اتفاق برای قسمت بعدی که مدت ها منتظرش بودیم بیفتد. GTA در مورد بازی ها هم همینطور.

با این حال، طبق گفته استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two Interactive، تاخیر بعید به نظر می رسد. سرقت بزرگ خودرو 6. در مصاحبه اخیر با CNBC، Zelnick گفت که مانند هر بازی دیگری که در حال توسعه است، این بازی کاملاً از تأخیرهای احتمالی مصون نیست، اما Rockstar و Take-Two «بسیار مطمئن هستند. او اعتراف کرد که وجود دارد. GTA6 اکنون می توانید به پنجره راه اندازی هدف خود برسید.

او (از طریق VGC) گفت: “صنعت دچار لغزش است و ما از آن مصون نیستیم.” “اما ما به زمان بندی بسیار مطمئن هستیم، بنابراین آن را محدود کرده ایم.”

Zelnick همچنین گفت که تاریخ انتشار بازی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله اینکه تیم سازنده چقدر می‌تواند باگ‌ها را از این تجربه حذف کند و اینکه Rockstar چقدر از کیفیت بازی راضی است. ، که با عبارات مشابه قبلی بسیار ذهنی تر و سازگارتر است.

او گفت: «عواملی وجود دارد که می‌توانیم واقعاً آن‌ها را اندازه‌گیری کنیم، مانند تعداد باگ‌های یک عنوان، و همه ما مطمئن می‌شویم که تا حد امکان قبل از راه‌اندازی باگ‌های کمتری وجود داشته باشد. اما وقتی صحبت از عناوین خارق‌العاده با انتظارات خارق‌العاده به میان می‌آید، واقعاً درباره باگ‌ها نیست، بلکه ایجاد تجربه‌ای است که هیچ‌کس قبلاً آن را ندیده است و Rockstar Games به کار خود متعهد است. ما برای کمال تلاش می‌کنیم، و مطمئناً رسیدن به کمال دشوار است. اندازه گیری می کند و در واقع بیشتر ذهنی است تا عینی.

سرقت بزرگ خودرو 6 در حال حاضر برای PS5 و Xbox Series X/S در حال توسعه است.اخیرا اعلام شد که سرقت بزرگ خودکار 5 فروش جهانی بیش از 200 میلیون دستگاه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید