Grand Theft Auto 6 برای رایانه شخصی – Rockstar “در زمان مناسب اعلامیه های بیشتری را اعلام خواهد کرد”


Rockstar Games به طور سنتی عناوین جدید یا پرچمداری را برای رایانه شخصی همزمان با کنسول ها منتشر نمی کند. سرقت بزرگ خودرو 4، سرقت بزرگ خودرو 5، و رستگاری مردگان قرمز 2 برای همه کسانی که با تاخیر نسخه PC (و نسخه اصلی) را تماشا کردند، رستگاری مرده قرمز هنوز برای هیچ پلتفرمی منتشر نشده است.با این حال، برخی از مردم بر این باورند که آینده سرقت بزرگ خودرو 6 حداقل، قرار بود این بازی در همان زمان برای رایانه های شخصی منتشر شود، اما Rockstar یک بار دیگر زمانی که بازی در دسامبر اعلام شد، تایید کرد که این اتفاق نمی افتد.

بنابراین، برنامه های Rockstar برای این بازی دقیقاً چه معنایی برای رایانه شخصی دارد؟ همچنین چه زمانی می توان منتظر اعلام در مورد این طرح باشیم؟ استراوس زلنیک، مدیرعامل شرکت مادر Rockstar Take-Two Interactive، اخیراً در طی مصاحبه ای در کنفرانس TD Cowen از همین سوال پرسیده شد. او پاسخ داد که فقط به این دلیل که در حال حاضر نسخه PC بازی اعلام نشده است، به این معنی نیست که در آینده معرفی نخواهد شد.

تا جایی که من می دانم، هیچ قطعیتی وجود ندارد که هیچ اطلاعیه ای وجود نداشته باشد. اگر اطلاعیه ای وجود نداشته باشد، فکر می کنم تنها چیزی که بعد از آن اتفاق می افتد، اعلامیه است و احتمال عدم اعلام وجود دارد. من فکر می کنم اینطور است،» Zelnick گفت (رونوشت از طریق VGC). “من فکر نمی کنم هیچ یک از این موارد تایید شده باشد.

اما Rockstar در گذشته به پلتفرم‌ها نزدیک شده است و من معتقدم که استراتژی مناسب برای کسب‌وکار ما این است که مشتریانمان را در هر کجا که هستند ملاقات کنیم هر پلتفرمی که منطقی باشد.”

سرقت بزرگ خودرو 6 قرار است در پاییز 2025 برای PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود. سرقت بزرگ خودکار 5 نسخه PC حدود یک سال و نیم پس از انتشار اولیه منتشر شد. رستگاری مردگان قرمز 2 بازیکنان رایانه شخصی باید تا اواخر سال 2026 صبر کنند، زیرا کمی بیش از یک سال پس از انتشار روی پلتفرم وارد شد. GTA6 حداقل.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید