فاش کننده Grand Theft Auto 6 از نظر روانپزشکی برای محاکمه مناسب نیست


سپتامبر 2022 یکی از بزرگ‌ترین و پرمخاطب‌ترین افشاگری‌های بازی در سال‌های اخیر را برای ما به ارمغان آورد که تعداد زیادی فیلم مورد انتظار گیم‌پلی را فاش کرد. سرقت بزرگ خودرو 6به صورت آنلاین به بیرون درز کرد، از جمله کد منبع.

آریون کورتاج 18 ساله، یکی از اعضای نوجوان گروه هک Lapsus$، متهم شده است که طرف مجرم است، اما همانطور که رویترز گزارش می دهد، ممکن است به دلایل روانپزشکی محاکمه شود. چون او را واجد شرایط تشخیص نمی دهد، هیئت منصفه این کار را انجام نخواهد داد. دیگر او را تبرئه کنید مشخص نخواهد شد که آیا او مجرم است یا بی گناه، بلکه تنها مشخص خواهد شد که آیا او اعمال ادعا شده را انجام داده است.

کرتاج در سال های اخیر متهم به هک و باج گیری علیه تعدادی از شرکت های بزرگ شده است. این لیست شامل Rockstar و همچنین Nvidia، Uber، Revolut و Microsoft است.

سریعا بعد ازسرقت بزرگ خودرو 6بر اساس اطلاعات فاش شده، شرکت مادر Rockstar Take-Two Interactive اطمینان داده است که توسعه عنوان جهان باز تاثیری اساسی نخواهد داشت.

گزارش قبلی این ادعا را داشتGTA6داستان در Vice City امروزی اتفاق می‌افتد و دارای دو قهرمان داستانی است که یکی از آنها یک زن است. این بازی هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، اما پیشنهاد شده است که بین آوریل 2024 و مارس 2025 عرضه شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *