“Grand Theft Auto 6” در پاییز 2025 اکران خواهد شد


Take-Two Interactive در سه ماهه چهارم و سال 2024 نتایج مالی زیر را اعلام کرد: سرقت بزرگ خودرو 6 اولین تریلر رونمایی بیان کرد که عنوان مورد انتظار جهان باز سال آینده عرضه خواهد شد.

استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two، گفت: «در حالی که با شتاب مثبت وارد سال مالی 2025 می شویم، انتظار داریم که رزرو خالص در محدوده 5.55 میلیارد دلار تا 5.65 میلیارد دلار باشد 2025. سرقت بزرگ خودرو 6.

“ما قویاً معتقدیم که Rockstar Games یک تجربه سرگرمی بی‌نظیر ارائه خواهد کرد و انتظارات ما برای تأثیر تجاری این عنوان همچنان در حال رشد است. این و ما انتظار رشد متوالی در رزرو خالص تا سال‌های 2025، 2026 و 2027 را داریم، زیرا ما مطمئن هستیم که به افزایش مقیاس، افزایش سودآوری و ارائه بازدهی پیشرو در صنعت به سهامداران خود ادامه خواهیم داد.

هنگامی که برای جزئیات بیشتر درخواست شد، سرقت بزرگ خودرو 6 وقتی از زلنیک در مورد تاریخ انتشار Variety سوال شد، پاسخ داد:که [announcement] ارائه شده توسط Rockstar و مطابق با نحوه بازاریابی عناوین خود. ”

اگرچه Take-Two Interactive به “تحرک مثبت” اشاره کرد، اما زیان 2.9 میلیارد دلاری را برای سه ماه منتهی به 31 مارس 2024 (در مقابل 610.3 میلیون دلار در سال قبل) گزارش کرد. از این مبلغ، 2.18 میلیارد دلار برای «سرقفلی»، 304.3 میلیون دلار برای «هزینه های مربوط به تملک» و 93.3 میلیون دلار برای هزینه های بازسازی بوده است.

سرقت بزرگ خودرو 6 این برای Xbox Series X/S و PS5 می آید، اما نسخه PC هنوز تایید نشده است. داستان در Vice City مدرن می گذرد و دو شخصیت اصلی به نام های لوسیا و جیسون را نشان می دهد که دست به اقدامات جنایی می زنند. نه Rockstar و نه Take-Two نگفته اند که جزئیات چه زمانی اعلام می شود، بنابراین منتظر به روز رسانی در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید