Grand Theft Auto 6 “به دنبال کمال خلاقانه است” و زمانی عرضه خواهد شد که “خلاقانه بهینه شود”


سرقت بزرگ خودرو 6 رسماً برای انتشار در سال 2025 برنامه ریزی شده است، به این معنی که ما هنوز تا دستیابی به آن فاصله داریم، اما با توجه به مقیاس انتشار و مدت زمان انتظار آن. طرفداران نگران کمبودی وجود ندارد که احتمالاً در تعجب هستند. این بازی دقیقا چه زمانی در سال 2025 منتشر می شود. و در حال حاضر Take-Two Interactive – شرکت مادر. GTA توسعه دهنده Rockstar Games پاسخ مشخصی برای این سوال ندارد.

هنگامی که در طول تماس اخیر درآمد سه ماهه شرکت در مورد چگونگی تصمیم‌گیری Two-Two Interactive درباره زمان انتشار بزرگ بعدی خود پرسیده شد. سرقت بزرگ خودرو 6 Strauss Zelnick، مدیرعامل Rockstar Games می‌گوید که Rockstar Games بیش از هر چیز برای “کمال” تلاش می‌کند و بین تمایل به ساخت بازی‌های عالی و تمایل به انتشار آنها یک “تنش ذاتی” وجود دارد. من به سمت دومی متمایل می شوم.

Zelnick (از طریق Wccftech) گفت: «ما کمال می‌خواهیم، ​​و زمانی که احساس می‌کنیم خلاقانه آن را بهینه کرده‌ایم، زمان انتشار فرا رسیده است.» و ما همه با هم در این امر هستیم. از نظر انگیزه و انگیزه، انگیزه های اقتصادی هر فردی که در این شرکت کار می کند با سهامداران همسو است.

وی افزود: تنش زمینه ای بین عرضه چیزی به بازار و ایجاد کمال وجود دارد و این شرکت در مسیر کمال اشتباه می کند.

زلنیک همچنین به انتظارات اطرافیانش اشاره کرد. سرقت بزرگ خودرو 6 انتظارات Take-Two Interactive و Rockstar برای انتشار و چگونگی تبدیل آن به فروش. این را در حالی که مشتاقانه منتظر بود گفت. GTA6 مطمئناً به نظر می رسد که بسیار بالاتر از قبل بوده است سرقت بزرگ خودکار 5، با توجه به ارقام فروش چشمگیر دومی (بیش از 195 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده)، Take-Two پیشرفت های آینده را “بسیار کمتر از حد انتظار” کنار می گذارد. GTA6 من آن را می فروشم.

«احساس ما این است که انتظارات [for GTA 6] خیلی بالاتر، خیلی بالاتر،” او گفت (از طریق GamesRadar). از سوی دیگر 195 میلیون [of GTA 5 sold] تا به امروز، چیزی برای عطسه کردن نیست. در حالی که ما تا حد پیش‌بینی اینکه این عنوان چگونه خواهد شد پیش نرفته‌ایم، واضح است که انتظارات بسیار بالاست. ”

چگونه پیش بینی کنیم سرقت بزرگ خودرو 6 فروش خوبی نسبت به نسخه قبلی خود ممکن است یک کار احمقانه باشد، اما شکی نیست که انتظارات از عناوین قبلی این سری بالاتر است. این فقط به این دلیل نیست که جدید است. GTA نه تنها به خاطر این بازی، بلکه به این دلیل که مدت زیادی از انتشار آخرین بازی می گذرد.

مثلا، سرقت بزرگ خودرو 6 تعداد بازدیدها در روز اول انتشار تریلر در یوتیوب بود GTA 5 اولین تریلر در 12 سال گذشته اولین تریلر بود. در ماه دسامبر، این تریلر بیش از 150 میلیون بار دیده شده بود و تا لحظه نگارش این مقاله، تنها 174 میلیون بار از آن بازدید شده است.

هر زمان سرقت بزرگ خودرو 6، این بازی برای PS5 و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود، اما هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه نسخه PC منتشر نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید