سازنده Grand Theft Auto 6 Rockstar “به دنبال کمال” است – مدیرعامل Take-Two


10 سال از انتشار Rockstar می گذردسرقت بزرگ خودکار 5،و حتی با وجود اینکه هنوز مانند یک هیولا در حال فروش است، اشتها برای قسمت جدیدی از مجموعه محبوب جهان باز همچنان در حال افزایش است. البته،سرقت بزرگ خودرو 6سال گذشته تایید شد که در حال توسعه است، چقدر باید منتظر بمانیم؟

پاسخ به این سوال همچنان مبهم است و تا آنجا که به خود Rockstar مربوط می شود، به نظر می رسد که تنها چیزی که استودیو در حال حاضر به آن اهمیت می دهد، کامل کردن بازی در دست است. Strauss Zelnick، مدیرعامل شرکت مادر Rockstar Take-Two Interactive، گفت:

او در مصاحبه اخیر با The Aarthi و Sriram Show در پاسخ به سوالی درباره روند ساخت بازی های جدید در چنین سری محبوبی گفت:سرقت بزرگ خودروو در مورد اینکه Rockstar چگونه به دنبال یافتن تعادلی بین امتحان کردن چیزهای جدید و پایبندی به فرمول تعیین شده سری است، Zelnick می‌گوید که انگیزه توسعه‌دهنده برای پروژه‌های در حال انجام Philosophy، به گفته او، صرفاً «جست‌جوی کمال» است، که او این‌طور توصیف می‌کند: گذشته نیز

“من فکر می کنم این چالشی است که Rockstar هر بار که نسخه جدیدی را منتشر می کند با آن روبرو می شود.” سرقت بزرگ خودروگفت Zelnick (از طریق TweakTown). از یک طرف باید چیزی باشد که قبلاً دیده نشده است و از طرف دیگر باید منعکس کننده احساساتی باشد که ما نسبت به آن داریم.» سرقت بزرگ خودرو. این یک چالش بزرگ برای تیم است.

“خب، پاسخ Rockstar این است که فقط به سمت کمال بروید. اگر به سمت کمال بروید، به آنجا خواهید رسید.”

سرقت بزرگ خودروحتی اگر بیشتر به فرمول طولانی‌مدت سری پایبند باشد، فرنچایز اصلا از آزمایش کردن هراسی ندارد.بزرگ سرقت خودکار 4،به عنوان مثال، تغییر زیادی در لحن سریال ایجاد کرد که بر واقع گرایی و زمینی بودن تأکید داشت، به خصوص در مقایسه با قسمت های گذشته. سرقت بزرگ خودکار 5شخصیت های متعددی را معرفی کرد که بازیکن می تواند به دلخواه بین آنها جابجا شود.

نشت ادعا می کند کهسرقت بزرگ خودرو 6،این بازی که ظاهراً در Vice City اتفاق می‌افتد، دارای دو قهرمان قابل بازی است که یکی از آنها یک شخصیت زن خواهد بود و آن را به اولین بازی اصلی این سری تبدیل می‌کند.

طبق گزارش‌های اخیر، دنباله دنیای باز مورد انتظار می‌تواند در سال مالی 2024/25 (آوریل 2024 تا مارس 2025) عرضه شود و Take-Two دارای 8 میلیارد دلار رزرو خالص برای مدت مشابه خواهد بود. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید